Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Kozorožec

Osoby narodené v tomto zemskom znamení patria podobne ako Býci a Panny k praktickým ľuďom. Uvažujú jednoducho racionálne, nezvyknú sa nechávať unášať citmi. Aj preto môžete mať pocit, že sú chladní, avšak opak je pravdou. Vo svojom vnútri ukrývajú hlboké vášne. Ak sa im podarí stretnúť tú správnu bytosť, nájde v nich milujúceho a láskyplného partnera.

Aký je muž v znamení Kozorožec?

Muž Kozorožec v sebe nikdy nezaprie svoju dominanciu. Ženy, ktoré si myslia, že ho zmenia sa veľmi mýlia. Je tvrdohlavý a neraz aj zahľadený sám do seba. Jeho egoizmus však vekom ustupuje a začína si uvedomovať také veci, pred ktorými v mladosti zatváral oči. Chlapi v tomto znamení majú pomerne búrlivý život. Sú veľmi zvedaví a tiež bohémski. V mladom veku túžia vyskúšať všetko, avšak vždy majú dostatok rozumu, aby nepodľahli svárom závislosti.

V láske je zväčša prelietavý, dokonca aj keď stretne tú pravú, nie vždy jej aj bude verný. Existujú však dva typy Kozorožcov, jeden konzervatívny, ktorý síce na neveru pomyslí, ale nikdy ju neuskutoční. A jeden priveľmi bohémsky, ktorý sa flirtom jednoducho nevie ubrániť.

Odporúčame: Najnovší hit influencerov: Zelené farbivo chlorofyl konkuruje aj spiruline

partner Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Tak či onak však oba typy pôsobia ochranársky, vždy vedia, čo sa patrí, potrpia si na pozornostiach a svoju milú radi rozmaznávajú. Nenájdete v ňom síce temperamentného milenca, za to nežného a vášnivého partnera áno.

Aj keď. Kozorožec obvykle myslí v prvom rade na svoje potreby. Od útleho veku sa ženie za bohatstvom, svoj majetok zveľaďuje a hľadá nie jeden, ale hneď niekoľko možností príjmov. Kupuje autá, nehnuteľnosti, potrpí si aj na cennostiach ako luxusné oblečenie, šperky, technické novinky. Rád svojmu okoliu ukáže, na čo všetko má. Neberte to však tak, že je namyslený či nebodaj arogantný. Jednoducho chce zabezpečiť seba, ale aj svoju budúcu rodinu.

Do chomúta sa tento chlap ženie až vtedy, keď si je istý, že vie svoje budúce deti, ako aj ženu zabezpečiť. V tomto je veľký tradicionalista a preto rolu živiteľa obvykle výhradne preberá na seba. Nebojte sa, nebude vám zakazovať pracovať, aj keď je pravda, že mnohí z nich by vás radšej videli doma s deťmi pri domácom krbe.

Odporúčame: Čierny koreň ako zabudnutá zelenina: Naše babičky ju milovali

 

partnerský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Po akej žene túži? No rozhodne by mala byť rodinne založená. Títo muži si potrpia na tom, aby zabezpečili, že ich rod nezanikne. Potrpia si tiež na klasickej rodine, a preto potrebujú ženu, ktorá to cíti rovnako. Záleží im aj na vzhľade, chcú po svojom boku reprezentatívnu dámu, ktorá pravidelne cvičí a aj sa o seba dôkladne stará. Pretože opäť súdia podľa seba a väčšina z chlapov v tomto znamení si na svoj výzor naozaj potrpia.   

Odporúčame prečítať: 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE