Vyberáme kozmetiku podľa znamenia – časť II.

Istotne poznáte obdobia, keď začneme tápať nad všetkým, ešte aj nad výberom tej správnej kozmetiky. Spoločnosti sa predháňajú v tom, ktorá ponúkne nejakú exkluzívnu novinku, lepšiu, praktickejšiu, kvalitnejšiu. A keď máme svoju chvíľku nerozhodnosti... no vie to byť pekne zložité. V takýchto prípadoch je najlepšie nechať si poradiť, trebárs aj na základe našich referencií, ktoré pre vás vytvárame testovaním kozmetiky – TESTY. Alebo si môžete nechať poradiť aj od hviezd.

 

Nemáme tým na mysli celebrity, ale klasický astrologický horoskop. Ten nám zadáva charakteristiky a dokonca hovorí aj o kozmetike, ktorá sa nám najviac zíde.  

 

Odporúčame prečítať: Vyberáme kozmetiku podľa znamenia - časť I.

Vyberáme kozmetiku podľa znamenia – časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Váhy – patríte k tým ženám, ktoré nemajú veľmi v obľube výrazné líčenie. Avšak byť dokonale upravená, to patrí medzi vaše priority. Bez manikúry sa nepohnete ani na krok, úpravu schytá aj vaše obočie a samozrejme oči. Dokonalá linka, tiene, na extra príležitosti pokojne aj umelé mihalnice. Klieštiky na ne vám určite chýbať nebudú, dlhodobo trvajúci rúž takisto a kvalitná maskara je základ.

 

Škorpión – srší z vás sexappeal, ktorý veľmi rady podčiarkujete aj kvalitným make-upom. Niektoré z vás vsadia radšej na nude štýl, nikdy vám ale nesmie chýbať maskara, púder, kvalitný make-up, aj korektor. Potrpíte si tiež na starostlivosť o pleť, preto vaše kroky v drogérii by mali smerovať rovno k hydratačným a regeneračným krémom. 

 

Odporúčame prečítať: Očné linky na viacero spôsobov

Vyberáme kozmetiku podľa znamenia – časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Strelec – ak je niekto kráľovnou v starostlivosti o svoju krásu ste to práve vy. Milujete kúpele, peelingy, pleťové masky, vlasové zábaly. Ženy z vášho znamenia majú obvykle vo svojich poličkách množstvo kozmetických kúskov. Rady skúšate nové veci, od parfémov až po krémy. Veľmi dobre na vás pôsobia najmä telové olejčeky.

 

Kozorožec – najcitlivejšou časťou vášho tela je pokožka. O ňu by ste sa mali starať už od rannej mladosti. Niekomu stačí jeden univerzálny krém na všetkom, vy radšej zvoľte denný krém, nočný krém a samozrejme ošetrujúce telové mlieko. V kúpeľni by nemal chýbať ani peeling a hrejivé masky na tvár.

 

Odporúčame prečítať: Inšpirácia - letné účesy pre krátke vlasy

Vyberáme kozmetiku podľa znamenia – časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár – vaša originalita, kreativita aj fantázia sa prejavujú aj pri výbere vašej kozmetiky. Parfémy musia mať jedinečné flakóny, potrpíte si aj na značke, najlepšie ak vám trošku luxusu venuje milovaná osoba. Milujete farby a tie sa nachádzajú aj vo vašich očných tieňoch, maskare, lakoch na nechty, či rúžoch.

 

Ryby – rady si spájate materiálne veci so spomienkami. Pri výbere parfumu preto neraz vsadíte práve na nejaký zážitok, melanchóliu a emócie. Milujete tiež vodu a tak vo vašej kúpeľni obvykle nechýbajú sprchové gély rôznych značiek, vôni, aj konzistencií. Podobne tak telový peeling, peeling tváre a rôzne olejčeky do kúpeľov. V domácom wellness ste odborníčky. 

 

Odporúčame prečítať: Ako sa nalíčiť naturálne? 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Zuzana Szocsova

Zuzana Szocsova

25.11.2018 22:38

som vaha aj to celkom sedi na mna

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

01.05.2020 19:31

Som kozorožec a na mňa to úplne sedí. Problémy s pleťou mám už od puberty, mám mastnú a problematickú pleť, preto mám aj veľké množstvo kozmetiky na každý problém :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE