Charakteristika znamenia Škorpión

Ľudia narodení v tomto znamení majú podobné vlastnosti ako škorpióny v prírode. Bývajú samotárski, tajnostkárski a občas pôsobia uzavreto. Keď majú pocit, že im vonkajší svet lezie na nervy, radšej sa ukryjú do svojho útočiska – domova. Ak sa im zazdá, že sú v ohrození, neváhajú zaútočiť. Charizmatickí Škorpióni vedia byť pomstychtiví a dokážu zraniť vo chvíli, keď to od nich najmenej čakáte.

Základné črty

Škorpión je schopný hlbokých citov, ale len do chvíle, kým sa vo vás nesklame. Toto vodné znamenie nedokáže odpúšťať a keď sa raz rozhodne skončiť vzťah s vami, niet viac záchrany. Sú to hĺbaví ľudia, občas komplikovaní a celý život nevyspytateľní. Na druhej strane vedia byť oddaní, zábavní, spoločenskí aj silne zamilovaní.

  • Základné indície – voda, čierna a hnedá farba, sexualita, mystika, znovuzrodenie, kameň hematit
  • Vládnuca planéta – Pluto

Odporúčame: Káva podľa horoskopu: Aká sa hodí k tvojmu znameniu? Sedí to?

vlastnosti Škorpióna

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión a zdravie

Škorpióni mávajú silnú imunitu, ak aj ochorejú, raz dva sa dokážu vyliečiť. Bežné ochorenia sa im zväčša vyhýbajú, naopak ako magnet priťahujú rôzne športové znamenia. Ako dynamické a energické znamenia sa veľa hýbu, skáču, hrajú rôzne športové hry, tancujú. Preto niet divu, že rôzne odreniny a vytknutia, či dokonca zlomeniny sa na ne hlavne v mladšom veku lepia. Ako silne sexuálne založené znamenie mávajú problémy aj s ochorením pohlavných orgánov. Pozor by si mali dávať na zápal močových ciest, mechúra, ale aj vaječníkov. Ohrozené sú tiež ich pľúca a žalúdok.

Škorpión a krása

Možno nepatria k typicky najkrajším znameniam, každopádne však majú veľmi silnú charizmu. Nechýba im zmyselnosť, silná sexualita a osobné kúzlo, ktorým očaria nejedno znamenie. Škorpióni si potrpia na vizáži, aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, keďže uprednostňujú ledabolý štýl. Majú v obľube športovú módu, ale z času na čas na nich príde túžba obliecť sa vyzývavo. Škorpióni sa vyznačujú tiež čistou a zdravou pleťou, keďže na starostlivosti o ňu si potrpia.

vodné znamenie

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión v práci

Škorpióni radi pracujú samostatne. Viac než iné znamenia potrebujú svoj vlastný slobodný pracovný režim, vyhľadávajú tiež kreatívne zamestnania, prípadne také, kde dokážu využiť svoj vysoký intelekt. Toto znamenie je totiž plné vedomostí, rado číta knihy a nasáva nové a nové informácie a poznatky. Vďaka svojej ctižiadostivosti sa vedia uplatniť takmer v akejkoľvek práci, dopredu ich ženie vidina peňazí, ale tiež moci.

Pozri aj: Horoskop na apríl 2021 (II. časť): Koho postretne šťastie a láska?

znamenie Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión – žena:

Energická žena a veľká pôžitkárka. Tieto dámy sa vo svete nestratia, avšak občas majú problém nájsť si vhodného partnera. Mnohých mužov totiž odrádza jej vnútorná sila a dominantné sklony. Ženy v tomto znamení milujú erotiku, rovnako tak inklinujú aj k mystickým záležitostiam. Majú rady otvorených ľudí, aj keď pred väčšinou z nich bývajú uzatvorené. Tieto dámy sa len málokomu v živote skutočne zdôveria.

Škorpión – muž:

Láska je preňho veľmi dôležitá, rovnako však aj sex a jedno bez druhého si nevedia predstaviť. Títo muži sú veľmi vášniví a eroticky založení. Mávajú silné dominantné sklony, a neraz aj manipulatívne. Medzi ich najhoršie vlastnosti patrí žiarlivosť a majetníckosť. Radi flirtujú a hlavne v mladosti nevedia byť dlhodobo verní. Keď ale dospejú a rozhodnú sa usadiť, zatúžia po pravej láske, pri ktorej na záletnické sklony zabudnú.

Pozri aj: AKÉ ZNAMENIE SA HODÍ K ŠKORPIÓNOVI?

Ďalej u nás čítajte:

 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE