Keltský horoskop – znamenie Dub

Ľudia narodení v tomto keltskom znamení sa vyznačujú už na prvý pohľad vysokým sebavedomím. Napriek tomu, že kvôli tomu pôsobia na svoje okolie veľmi často namyslene, v skutočnosti sú dobrosrdeční a veľmi čestní. Z celého roka im prislúcha jediné obdobie a to jarná rovnodennosť. Pozrite sa spolu s nami, čo ešte môžete od osôb v znamení Duba očakávať.

Keltské znamenie Dub

Dátum narodenia: 21. 3. – jarná rovnodennosť

Charakteristické črty: Radšej než by mali byť sami so svojimi myšlienkami, utekajú títo ľudia do spoločnosti. Na svojich priateľov sú takmer závislí, občas si ich však od seba dokážu odohnať nepríjemným správaním. Ľudia narodení v tomto znamení totiž bývajú, ako sme prezradili už v úvode, mimoriadne sebavedomými. Zároveň toto ich správanie sprevádza aj častá náladovosť a tiež tvrdohlavosť.

Nie je teda veľmi jednoduché s nimi dlhodobo vychádzať. Aj preto máva Dub skutočných priateľov len zopár. Podobné to má aj na poli lásky. Na toto znamenie musíte uplatniť špeciálny prístup, ak sa vám podarí získať si jeho srdce, či už po priateľskej, alebo milostnej stránke, získate do svojho života osôbku, ktorá vám dá aj to posledné, len aby vám pomohla a s ktorou sa zároveň nikdy nudiť nebudete.

Pozri aj: Celebrity narodené v znamení Kozorožec

stromoskop

Zdroj: Shutterstock®

Láska:

Ak sa zamilujete do osoby narodenej v tomto keltskom znamení, gratulujeme vám, no zároveň želáme veľa pevných nervov. S Dubom zažijete množstvo pestrých situácií, ktoré nebudú vždy len o harmónii. Ostré výmeny názorov, občasné výbuchy hnevu, aj nezmyselné hádky. Náladovosť tohto človeka vás môže privádzať miestami do nepríčetných stavov, a jeho túžba po slobode vám naženie neraz slzy do očí.

Ak ho budete tlačiť do niečoho, čo bytostne nechce, pokiaľ sa ho budete snažiť pripútať pri sebe a vyskúšate na ňom tiež emocionálne vydieranie, zuteká od vás skôr, než stihnete svoje chyby napraviť. Na druhej strane, ak zistíte, ako naňho, budete tolerantné a nemajetnícke, nájdete v osobe Duba romantického, vynaliezavého a oddaného partnera. Dub keď naozaj miluje, vie byť veľmi spoľahlivým a silným ochrancom. Jediné na čo ho málokedy presvedčíte je svadba a celá tá ceremónia okolo nej.

Pozri aj: Imunita podľa horoskopu: Čo dokáže podporiť naše zdravie? (1.časť)

keltské znamenie

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a krása:

Vyznačujú sa aj ostrými črtami, mohutnou stavbou tela či hustými vlasmi. Osoby narodené v znamení Duba potrápia v skoršom veku sivé vlasy či tvorba vrások. Veľkú pozornosť by mali venovať svojej pokožke, dobré je začať čím skôr s anticelulitídovými procedúrami. Po zdravotnej stránke ich trápia skôr tráviace ťažkosti, tie súvisia najmä so stresovými situáciami, do ktorej sa neraz dostanú. Na druhej strane, ak ich aj niečo trápi, radšej sa z choroby dostanú sami, než aby zašli za lekárom. Obvykle mávajú plno energie, ktorú by mali aplikovať do športu.

Pozri aj: Sny počas spánku: ako vznikajú a dajú sa vykladať?

keltský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Práca a relax:

Títo ľudia sú mimoriadne ctižiadostiví, v práci potrebujú dosiahnuť vysoké posty a neboja sa ísť odvážne za nimi. Dokonca pri napĺňaní svojich pracovných cieľov neraz neváhajú ísť ani cez mŕtvoly. Kvôli vysokému pracovnému nasadeniu zabúdajú relaxovať. Keďže zvyknú pracovať aj viac než 10 hodín denne, aspoň dvakrát do roka potrebujú vypnúť absolútnym ničnerobením. Potrpieť by si mali aj na pravidelný spánok.

KELTSKÉ HOROSKOPY:

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE