Keltský horoskop – znamenie Brest

Ak ste sa narodili v júli alebo v druhej januárovej dekáde, môžete spoznať svoje charakteristické vlastnosti aj podľa keltského horoskopu. Tento stromoskop úzko súvisí s prírodou a ako už napovedá aj jeho samotný názov, nestretnete sa tu s ničím iným, ako so stromom. Pozrite sa na to, akú povahu dotvára brest, čo prináša ľuďom, ktorí sú narodení pod jeho vplyvom a čo k nemu neodškriepiteľne patrí.

Odporúčame: Najnovší hit influencerov: Zelené farbivo chlorofyl konkuruje aj spiruline

keltské znamenia

Zdroj: Shutterstock®

Keltské znamenie BREST

Dátum narodenia: 14. 7. – 24. 7. a 12. 1. – 22. 1.

Charakteristické črty: Všetko robia s rozvahou a chladnou hlavou. To však neznamená, že by im mali chýbať emócie. Títo ľudia bývajú väčšinou pohodovo naladení, nič ich tak ľahko nevyvedie z miery a veľmi ťažko sa rozčúlia. Majú obdivuhodné organizačné schopnosti, mnohí z nich sú puntičkári so zmyslom pre detail. Pre svoje okolie vyžarujú silnú charizmu, vďaka čomu nemajú núdzu o ctiteľov, ale aj skvelých priateľov. Tento ich dar z nich však časom môže urobiť osoby so sklonom pre narcizmus. Obdiv začnú vyhľadávať a niekedy si na ňom priam potrpia. V partnerskom vzťahu tak nastanú problémy hlavne vtedy, keď sa budú cítiť zanedbávaní.

Odporúčame: TOP tip od kaderníka: Účes z polodlhých vlasov i dlhých za 60 sekúnd

Brest

Zdroj: Shutterstock®

Láska:

Vďaka ich silnej aure nemávajú ľudia narodení pod týmto znamením núdzu o nápadníkov. V láske začínajú obvykle veľmi skoro, raz dva sa vedia zamilovať, ale rovnako tak aj odmilovať. Potrebujú neustálu partnerovu pozornosť, ak ju necítia, začnú pomaly ale isto cúvať. Potrpia si aj na rôzne maličkosti v podobe raňajok do postele, drobných darčekov, ale tiež veľkých gest. Ich pravá polovička musí byť preto menej egoistická, inak by dochádzalo k bitke dvoch eg. Ak sú títo ľudia nespokojní, nemusíte sa báť, že by ste to nepostrehli. O svojich pocitoch totiž veľmi radi rozprávajú nahlas a pred všetkými.

Zdravie a krása:

Osoby narodené v keltskom znamení Brest sú vždy vkusne oblečené a v dobrej fyzickej forme. Zaradiť by sme ich mohli medzi fyzicky veľmi príťažlivých jedincov. V oblasti psychického zdravia sú na tom veľmi dobre, typickí sú svojou duševnou pohodou. S fyzickým zdravím to však niekedy môže byť ako na hojdačke. 

Pozri aj: Domáce naparovanie pleti pre všetky dámy: DIY bylinný kúpeľ na omladenie i rozjasnenie

stromoskop

Zdroj: Shutterstock®

Práca:

Aj keď ich úspech obvykle neminie, na pracovisku nepatria k tým najobľúbenejším. Dokonca nepatria ani k tým obľúbeným. Dôvodom je ich silné ego, vďaka ktorému pôsobia na ostatných namyslene a občas až hrubo a arogantne. V práci zvyknú siahať na vyššie pozície, radi sa vidia vo vedúcich postoch. Ťažko prijímajú kritiku, a ešte ťažšie rozkazy.

KELTSKÉ HOROSKOPY:

ďalšie pribudnú už čoskoro...

4 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

13.07.2014 08:34

no tak toto na mňa vôbec nesedí :-)

Vaše meno:

anka  -                fb anka all saga saganová

anka - fb anka all saga saganová

31.08.2014 19:04

pol na pol sedi na mna :-)

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 15:20

1

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 15:20

1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE