Keltský horoskop – znamenie Céder

Céder je pre niekoho neobvyklý strom a podobní sú aj ľudia narodení v jeho znamení. Že ste o takomto znamení ešte nepočuli? Pravdepodobne preto, lebo ste sa doteraz nestretli s keltským horoskopom. Ide o charakteristiku ľudí podľa stromov, ku ktorým mali Kelti vyznávajúci prírodu mimoriadne blízko. Ak patríte teda pod znamenie Céder, alebo niekoho takého poznáte, pozrite sa spolu s nami bližšie na jeho vlastnosti.

Keltské znamenie CÉDER

Dátum narodenia: 11. 2. – 20. 2., 15. 8. – 24. 8.

Charakteristické črty: Podobne ako strom céder, aj ľudia narodení v jeho znamení mávajú statné postavy a oplývajú krásou. Okrem typických fyzických čŕt ich spoznáte aj vďaka kreatívnym nápadom, ale tiež vysokým nárokom. Práve tie ich poháňajú vpred, tak v pracovnom, ako aj milostnom živote. Na druhej strane občas privysoké sebavedomie, im zvykne hádzať prekážky pod kolená, a to tak v podobne neprajníkov, ale tiež frustrácie v prípade neúspechu.

Odporúčame: Bazalkový čaj je darom z nebies, ktorý je účinný na migrénu, pokožku i pre zdravie

Céder

Zdroj: Shutterstock®

Láska:

Vďaka silnej charizme nemávajú problém s náklonnosťou opačného pohlavia. V spoločnosti patria k tým vyvoleným, okolo ktorých sa vždy točí množstvo zaujímavých ľudí. Muži aj ženy ich vyhľadávajú kvôli ich originalite, ale tiež kvôli tomu, že dúfajú, že sa pri nich nejakým spôsobom môžu zviesť. Ak sa im podarí byť finančne dobre zabezpečení (čo sa im obvykle aj podarí), mali by si dávať veľký pozor na príživníkov. Nevera je pre nich neodpustiteľná a síce majú na svojho partnera vysoké nároky, keď sú skutočne zamilovaní, mnohokrát privierajú oči nad chybami svojej polovičky.

Pozri aj: TOP vianočné filmy – tradičné, nové, kreslené i s nádychom romantiky

keltské znamenia

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a krása:

Tak ako mávajú statné postavy, statná ej aj ich imunita. Títo ľudia bývajú málokedy chorí, a len tak ľahko im zdravie niečo nepodlomí. Radi sa o seba starajú po zdravotnej aj estetickej stránke. Do problémov sa môžu dostať kvôli svojej dobrodružnej stránke, takže pozor by si mávali dávať skôr na pohlavné choroby alebo na úrazy. Občas mávajú sklony míňať veľa peňazí, a to najmä v období sezónnych výpredajov, keď si musia za každých okolností oživiť svoj už beztak pestrý šatník. Patria k milovníkom módy, ale tiež aktuálnych vychytávok a je jedno či ide o kozmetiku, alebo luxusné procedúry krásy.

Pozri aj: Domáca maska na vlasy z 3 ingrediencií, vďaka ktorým budú silnejšie a hustejšie

keltský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Práca:

Keďže mávajú jasné kariérne ciele aj vysoké nároky na životný štýl, je pre nich úplne prirodzené, že už od mladého veku si idú cieľavedome za svojím snom. Vďaka autoritatívnym sklonom často zaujímajú vedúce pozície, nepatria však k obľúbeným šéfom, keďže na niekoho môžu pôsobiť miestami až despoticky. Vyhľadávajú prácu, ktorá nebude rutinná, kde budú mať možnosť cestovať a uplatňovať svoje originálne nápady. Ľudia v tomto znamení veľmi dobre poznajú svoju cenu a nehanbia si ju aj vypýtať.

KELTSKÉ HOROSKOPY:

3 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

22.08.2014 23:35

celkom to na mňa sedí teda ako čo som lev

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 16:29

1

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 16:29

1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE