TEST: Qiriness Caresse Source hydratačný krém na tvár

 

Qiriness značka mi je celkom neznáma, a toto bol prvý produkt, lepšie povedané vzorka, ktorý som otestovala na vlastnej koži, v podstate ani nie ja, ale znova moja mamina, pretože je určený pre suchú pleť, ktorá potrebuje dodať hydratáciu.

 

Nakoľko Vám veľa nepoviem z vlastnej skúsenosti, keďže sme testovali iba 3ml vzorku, pridám niekoľko oficiálnych informácií, ktoré by Vás mohli zaujímať - aspoň ja som si ich rada prečítala :)

quiriness-krem

Zdroj: Shutterstock®

"Okamihy relaxácie, ponorenie do sveta príjemnej starostlivosti, hýčkanie, prísľub výnimočných účinkov a celkovej harmónie. Práve prepojenie účinkov kozmetiky a relaxácie SPA rituálov pri aplikácii pleťovej starostlivosti ponúka nový rad prípravkov pleťovej kozmetiky Qiriness, ktorý je novo k dostaniu v sieti parfumérií Marionnaud. Tento výnimočný rad čerpá zo starobylých tradičných rituálov starostlivosti o krásu a je 1.radom SPA kozmetiky určenej pre starostlivosť o tvár aj v súkromí domova. Qiriness zahrňuje 25 prípravkov starostlivosti o pokožku v 3 základných radoch - Initiation - čistenie a tonizácia, Essential Cares - denná a nočná starostlivosť a Ritual Cares - hĺbková SPA starostlivosť o pokožku. Žiadny z prípravkov radu Qiriness neobsahuje parabény."

qiriness-hydratacny-krem

Zdroj: Shutterstock®

Komplex EOS obsiahnutý vo väčšine prípravkov Qiriness je exkluzívnou kombináciou 5-tich aktívnych ingrediencií, ktoré majú na pleť stimulujúce a zároveň uvoľňujúce účinky. Tento jedinečný komplex zvyšuje účinnosť látkovej výmeny v pokožke. Energia (energy), okysličenie (oxygen) a upokojenie (serenity) - práve toto sú kľúčové predpoklady zdravej a vitálnej pokožky. Len uvoľnená a upokojená pokožka je totiž schopná maximálne vstrebať účinky ošetrujúcich kozmetických prípravkov Qiriness.

qiriness-krem-na-tvar

Zdroj: Shutterstock®

Krém je vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre dehydrovanú, drsnú, citlivú a na dotyk napätú pleť. Vďaka bohatému obsahu hydratácie zanechá tento príjemný a upokojujúci gélový krém pleť zamatovo hebkú a sviežu. Celodenná hydratácia bráni vysušeniu pleti a zbavuje ju pocitu napätia. Pleť je vláčnejšia, pružnejšia a pôsobí veľmi príjemne. Jemné aj hlbšie vrásky spôsobené dehydratáciou sú menej viditeľné a vyhladené, textúra pokožky je hebká, kontúry sú jemnejšie.

qiriness-starostlivost-marionnaud

Zdroj: Shutterstock®

S popisom súhlasíme, i keď iste viete, že je ťažko posudzovať niečo zo vzorky. Ja som ho skúsila po nafotení natrieť na chrbát ruky. Pocítila som akoby prírodnú, dosť výraznú vôňu, ktorá mala celkom dobrú výdrž. Pokožka bola hydratovaná, na pocit jemná a hebká. Podobné pocity mala aj mamina. Páčilo sa jej, že krém nezanecháva vôbec lepkavý film, no krásne sa vstrebe do pleti. Ak hľadáte niečo drahšie na hydratáciu, tak skúste investovať do tohto krému, ktorý stojí okolo 40€/50ml.

1 komentár
Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

29.06.2014 18:33

O tejto značke som nepočula, určite vyskúšam :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE