Mesačný horoskop na september 2020: Čo ťa čaká v novom mesiaci?

Nová sezóna, nové príležitosti. Horoskop na september vám môže prezradiť, na čo sa tešiť, čomu sa vyvarovať a na čo a pripraviť. 

Baran

September môže priniesť radosť z nového vzťahu práve Baranom. Preto by ste mali byť v strehu a mať oči otvorené. V práci bude toho viac ako ste predpokladali, no na druhej strane nič, čo nezvládnete. Pozor na závistlivých kolegov, ktorí vám môžu podkopávať nohy. Koncom mesiaca si doprajte väčší oddych, aby ste si nezavarili na nejaké ochorenie. 

Býk

Pozor na prácu a zdravie. Nemáte to momentálne idylické a ak si to budete veľmi pripúšťať, ohrozíte predovšetkým svoj zdravotný stav. Musíte vytrvať. Všetko zlé raz skončí. Pozor aj na peniaze. Trochu by ste sa mali uskromniť. September je však pre Býkov ideálnym obdobím na nové začiatky. Nové vzťahy, prácu alebo bývanie. 

Blíženci

Na čo sa môžu v tomto mesiace tešiť Blíženci? Snažte sa byť zodpovední a to vo všetkom, čo robíte – práca, financie, zdravotný stav. Nedajte sa ničím rozptyľovať a všetko sa snažte robiť na 100 %. Len tak sa dočkáte výsledkov, ktoré od vás očakáva okolie, ale aj vy sami. Tento mesiac vás však čakajú veľmi príjemné dni s vašou polovičkou. 

Rak

Rak je nenáročné znamenie, ktoré nepotrebuje veľké zmeny. Je spokojný aj s málom a z ničoho si nerobí veľkú hlavu. A tak to bude aj tento mesiac. V práci bude toho trochu viac, ale nevyvedie vás to z mieri. Rovnako tak ani menšie nedorozumenie v rodine či so známosťou. Cez všetko sa hravo prenesiete, ako to máte vo zvyku. 

Pozri tiež: Každodenné rituály šťastných ľudí: Toto robte každý deň a prekvapí vás náhla zmena

Vyberte sa niekam na výlet

Zdroj: Shutterstock®

Lev

Mali by ste začať myslieť pozitívne. A veci, ktoré nefungujú, konečne opraviť. Či v pracovnej oblasti alebo v tej milostnej. September je ideálnym obdobím na uzatvorenie niektorých vecí, tak ak ste vo vzťahu nešťastní, možno je na čase zvážiť, či za to stojí. Možno sa vám uľaví a opadne stres, ktorý pociťujete posledné dni a podpisuje sa aj na vašom zdravotnom stave. 

Panna

Aj keď na vás čaká veľké množstvo pracovných povinností, nie je to nič, s čím si nebudete vedieť dať rady. Nápor práce zvládnete ľavou zadnou a od ruky vám to pôjde aj pri iných príležitostiach. September by ste mali využiť aj na menšie cestovanie. Dobehnite, čo ste nestihli počas leta a doprajte si tak zaslúženú odmenu. 

Váhy

Váhy by mali konečne začať robiť to, čo nejaký čas odkladali – dať sa dokopy. A to hlavne po fyzickej stránke. Zdravý životný štýl, menej sladkostí, viac pohybu. Hviezdy vám radia, aby ste sa počas nasledujúcich dní vybrali práve touto cestou, a tak by ste ich mali poslúchnuť. Ak totiž nebudete spokojní sami so sebou, tak potom nebudete spokojní s ničím. 

Škorpión

Pre toto znamenie si hviezdy nachystali pokojnejší mesiac. Ak potrebujete načerpať energiu, tak si naordinujte väčší oddych. Vyberte sa do hôr, na vzduch, zoberte priateľa/ku na romantický výlet. Obom vám to veľmi prospeje. A vďaka tomu možno získate novú perspektívu, ktorá vám pomôže sa odraziť ďalej aj v iných oblastiach. 

Nezabudnite tráviť čas s rodinou

Zdroj: Shutterstock®

Strelec

Vaša tvrdohlavosť vás môže stáť veľa. Pozor na to. Naučte sa konečne prijímať názory druhých, nebrať to ako kritiku, ale skôr ako snahu vám pomôcť. Ak tak urobíte v mnohom sa vám uľaví. September by ste si mali vyhradiť aj na návštevu blízkych, ktorých ste už nejaký ten čas nevideli. Veľmi ich to poteší a možno vám budú tiež vedieť pomôcť. 

Kozorožec

Ak máte pocit, že nemáte pri sebe správneho partnera, práve tieto dni by ste mali zvážiť, či sa vám teda oplatí pokračovať vo vzťahu, alebo či by ste sa na to nemali vykašľať. Možno tak chvíľu budete sami, čo však ale vôbec nemusí byť zlé. Aspoň si budete vedieť utriediť priority, ktoré vás môžu posunúť ďalej. A možno aj k niekomu novému, kto bude konečne tým pravým. 

Vodnár

Čo čaká Vodnárov? Romantika. Ale pozor, nesmiete ju čakať len tak bez toho, že sa o ňu pričiníte. Máte po svojom boku milovaného partnera a svoju oddanosť k nemu mu musíte dávať najavo rovnako, ako on vám. Len vtedy si vytvoríte harmonickú domácnosť. V práci pôjde všetko hladko, bez väčších zádrhelov, čo vám dáva priestor realizovať sa viac v osobných projektoch. 

Ryby

Posledné znamenie zverokruhu by sa malo pripraviť na náročný mesiac. A to hlavne po pracovnej stránke. Môžu nastať väčšie aj menšie zmeny. Možno to budete zo začiatku brať tragicky, ale neskôr si uvedomíte, že to je tak lepšie. Nebráňte sa zmenám. Finančne by ste sa mali nasledujúce týždne uskromniť. Je pred vami neistá budúcnosť, takže rezervy sa vám vždy hodia. 

Neprehliadni: Výnimočnosť podľa znamenia horoskopu: V čom vynikáš a mala by si to využiť?

6 komentárov
Katarína Konečná

Katarína Konečná

03.09.2020 09:18

všetky tie horoskopové predpovede vždy išli mimo mňa, nikdy sa mi žiadny nesplnil, takže tomu neverím

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

04.09.2020 07:07

Zaujímavé...!

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

04.09.2020 23:51

No,pre mňa nič moc...

Vaše meno:

Jana Čipková

Jana Čipková

10.09.2020 23:14

Asi pravdivý bude môj horoskop.

Vaše meno:

Anna Podmanická

Anna Podmanická

13.09.2020 19:20

Rada čítam horoskopy, no zdá sa mi, že akosi nevychádzajú.

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

23.09.2020 22:29

zaujímavá predpoveď na september.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE