Anjeli v našich životoch: Komunikujú s nami cez čísla? (1.časť)

Mnoho ľudí žije v tomto uponáhľanom svete iba prítomným okamihom, zabúdajú sa na chvíľku zastaviť a vnímať dianie okolo seba. Ak by trochu spomalili, zistili by, že znamenia a symboly sú všade okolo nás. Napovedajú nám, akou cestou sa v živote uberať.

Stalo sa vám niekedy, že sa pozriete na hodiny alebo na reklamu na ulici a zrak vám zrazu zaostrí na kombináciu čísel, ktorú ste už niekde videli? Možno sa vám dokonca objavuje pred očami pravidelne, pričom tomu nedávate žiaden význam. Tieto číselné kombinácie sa vám však nezjavujú pred očami len tak náhodou. Ide o anjelské znamenia od anjelov, ktorí s nami takýmto spôsobom komunikujú a chránia nás.

Odporúčame tiežAmbiciózne znamenia zverokruhu, ktoré vedia, čo v živote chcú

ako vyzerajú anjeli

Zdroj: Shutterstock®

Anjeli sú našimi ochrancami

Či už veríte na nadprirodzené bytosti alebo nie, tieto nebeské bytosti sa stali významnou súčasťou mnohých náboženstiev. Anjeli sa stali symbolom dobra a ochrany. Ide o akúsi kontaktnú bytosť medzi Bohom a samotným človekom, ktorá má za úlohu pri ňom stáť, dohliadať na neho a ochraňovať ho. Svojho anjela strážneho má každý

Slovo anjel pochádza z gréckeho slova ,,angelos,“ čo znamená posol. Anjel nemá telo, no dokáže na seba prevziať akýkoľvek tvar, vedia na seba prevziať aj ľudskú podobu. Nesú v sebe súčasne ženský aj mužský princíp. Neobmedzuje ich priestor ani čas a nevzťahujú sa na nich fyzikálne zákony.

Pozri aj: Magické čísla od jedna po desať: Ktoré je tvoje a aký je jeho význam?

znamenie anjela

Zdroj: Shutterstock®

Ako nám anjel dokáže pomôcť?

Anjel nám dokáže v prípade potreby pomôcť s akýmkoľvek problémom. Či už vás trápi drobná maličkosť alebo riešite závažný problém v súkromí, alebo v pracovnej sfére. Do našich životov však anjeli zasahujú iba v situáciách, kedy si sami nevieme dať rady. Rešpektujú slobodnú voľbu človeka rozhodnúť sa, a preto zasiahnu až vtedy, keď ich o to sami požiadame. Pomôžu každému bez rozdielu, pričom nikoho neodsudzujú. Možno premýšľate nad tým, ako vám anjel dokáže pomôcť. Odpoveď je jednoduchá, energiou. Tú do vás anjel vleje vtedy, keď to budete najviac potrebovať a našepká vám kroky, ktoré vám pomôžu problém prekonať.

Inšpiruj sa: Veštenie osudu z kávy – čo všetko ťa v živote čaká? (1.časť)

ako anjel vyzerá

Zdroj: Shutterstock®

Ako s nami dokážu anjeli komunikovať?

Komunikácia s anjelom môže byť obojstranná. Anjeli sa s nami snažia komunikovať neustále a byť pri nás vtedy, keď to najviac potrebujeme. Pomerne jednoduchou formou komunikácie s anjelmi sú anjelské karty. Výkladom kariet dokážeme s anjelom nadviazať kontakt. Posolstvo z kariet nesie pozitívny charakter a vďaka nim sa môžeme dozvedieť ako naplniť svoje priania a odstrániť problémy. Ako sme spomenuli už v úvode, anjeli s nami najčastejšie komunikujú číslami.

Na aké najznámejšie anjelské čísla môžeme natrafiť a čo nám vedia napovedať? To sa dozviete v druhom pokračovaní nášho anjelského seriálu už čoskoro.

Neprehliadni: Veštenie osudu z kávy – ako hľadať znaky a symboly (2. časť)

7 komentárov
Katarína Konečná

Katarína Konečná

16.06.2021 11:13

ja týmto nadpozemským veciam moc neverím

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

16.06.2021 19:07

zaujímavé

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

17.06.2021 05:42

Zaujímavé čítanie...

Vaše meno:

Mária Slováková

Mária Slováková

17.06.2021 10:23

Veľa som o týchto anjelských zážitkoch čítala a tieto články ma zaujímajú. Bude asi pravda, že čím je človek starší, tým viac sa zaujíma o duchovno.

Vaše meno:

Zdenka Sabanošová

Zdenka Sabanošová

17.06.2021 13:34

Zaujímavé,ale veľmi neverím na tieto nadpozemské sily.

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

17.06.2021 21:43

Anjeli sa mi veľmi páčia a mám ich rada,ale naozaj exsistujú... ?

Vaše meno:

Jana Čipková

Jana Čipková

20.06.2021 16:04

Anjeli sú pri nás, len ich nevidíme. Existujú ľudia, ktorí s nimi vedia aj komunikovať, ale na to asi treba mať nejakú víziu.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE