Jesenný horoskop - časť II.

Ak ste zvedavé, čo vám nachystá tohtoročná jeseň z astrologického pohľadu, prinášame vám druhú časť jesenných horoskopov. Niektoré z vás budú možno pokračovať v rozbehnutých letných láskach, iné sa potrápia v práci, alebo sa rozhodnú nadobro zmeniť svoje doterajšie životné cestičky... Ako na tom budete vy?

Lev - jeseň vám prináša ideálne obdobie na štart obdobia zmien. Konečne sa vám podarí zlepšiť komunikáciu na pracovisku, ale aj so svojimi blízkymi, kde to poslednú dobu iskrilo negatívnym smerom. V polovici septembra prídu poniektorým z vás zaujímavé pracovné ponuky, neváhajte a chopte sa príležitosti. Najmä vtedy, ak už dlhšiu dobu rozmýšľate nad odchodom zo svojho súčasného miesta. Merkúr v znamení Váh vám otvorí myseľ a na všetko budete reagovať triezvo a s racionálnym uvažovaním. Október bude Mesiacom bohatstva. Prilepšíte si po finančnej stránke, ale tiež obohatíte svoj citový život. Pripravte sa na príjemné zážitky, a možno aj novú lásku.

Odporúčame prečítať: Kam za morom na jeseň?

Jesenný horoskop - časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Panna – v tomto období mnohé z vás slávia narodeniny, pripravte veľkú párty a poriadne si ju užite. Radosť a dobrá nálada vám v týchto dňoch dodávajú tak potrebnú energiu. Či už ste sa totiž vrátili z dovolenky do práce, alebo po prázdninách do školy, jeseň v súvislosti s množstvom povinností nezabudne ani na vás. Ich tlak a zároveň stres pocítite najmä ku koncu septembra, kedy sa dostanete aj do čosi hĺbavejšej nálady. Ak to potrebujete urobte si poriadok v myšlienkach, po praktickej stránke aj v takom šatníku. Na narodeniny sa nezabudnite odmeniť, trebárs vytúženou kabelkou :)


 

Váhy – septembrovými povinnosťami preplávate, ani nebudete vedieť ako. Nič vás v týchto dňoch nevyvedie z miery, na každý hoc len náznak problému reagujete promptne a s triezvou mysľou. Keďže vám všetko ide pomerne hladko, zvesela sa môžete tešiť na svoje októbrové oslavy. Najmä v prípade, ak oslavujete okrúhle narodeniny. Pokiaľ vám ostalo pár dní voľna, zájdite sa zrelaxovať do prírody, ideálne do hôr. Načerpáte ešte viac energie, ktorá sa vám zíde v zime, a taktiež posilníte svojmu imunitu. Október bude pre mnohé z vás plný zmien. Nevyhnete sa tak netrpezlivosti, stresu, aj zvedavých otáznikov. Zmeny sa môžu týkať práce, ale aj súkromného života. Ak ste dlhšiu dobu nespokojná so svojim vzťahom / či single životom, do konca jesene by ste to mali mať vybavené.

Jesenný horoskop - časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión – jeseň môžete využiť k zmenám aj vy, najlepšie vám pôjdu zmeny v pracovnej oblasti. Pod vplyvom Mesiaca aj ostatných planét ste húževnatejšie než obvykle, ľahšie tak dosiahnete svoje vytúžené ciele. Vďaka vytrvalosti by sa vám malo podariť priviesť do domácnosti o nemálo peňazí viac, stačí len nezaspať na vavrínoch. V osobnom živote pociťujete stabilitu a harmóniu, ak zatúžite po zmene tu, bude sa týkať skôr vašej domácnosti. V októbri si dávajte pozor na nachladenia, pred zimou by ste mali dať do poriadku svoj šatník, ale tiež svoju pokožku. Tá sa ešte stále spamätáva zo slnka a vody, ktoré ste si počas leta dopriali. 

Odporúčame prečítať: Huby sú zdravé, ale môžu aj uškodiť

Jesenný horoskop - časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Strelec – vaše znamenie čaká pomerne pokojná jeseň. Takáto pohoda pretrvá v septembri aj októbri, naopak zima sa už teraz u vás rysuje akosi divokejšie. Zatiaľ však nepredbiehajme. Počas septembra by ste si mohli dopriať aspoň predĺžený relaxačný víkend. Dobre vám urobia hlavne celotelové masáže, ktoré vás predpripravia aj na spomínaný zimný nápor. Október využitie na zozbierani všakovakých milých zážitkov, ktoré vám dodajú úsmev na tvári aj pozitívnu energiu. Ak túžite v rodine po nejakých zmenách, sú na dosah. Môžete sa zasnúbiť, začať plánovať svadbu, dieťatko, alebo stretnúť konečne toho pravého. Nevyhýbajte sa preto ľuďom.


 

Kozorožec – vaše šťastné obdobie pokračuje. Jeseň sa ponesie v znamení úspechov, a to tak na poli pracovnom ako aj citovom. Konečne sa dokážete odpútať od minulosti a začať sa orientovať na svoju budúcnosť. Krôčik po krôčiku si ju pomaličky budujte. Aj keď sa neraz dostanete do situácií, kde by ste inokedy reagovali výbušne, teraz si viete zachovať chladnú hlavu. Pokiaľ chcete túto svoju vlastnosť ešte znásobiť, začnite cvičiť jogu, prípadne iné relaxačné techniky. V októbri počúvajte svoju intuíciu. Pomôže vám vyhnúť sa problému, a ešte vám aj do cesty vženie možno pána osudového. Ku koncu mesiaca poniektoré z vás potrápi zdravie, aby ste tomu predišli, nezabúdajte na stály prísun vitamínov. 

Odporúčame prečítať: Chudnite podľa feng shui

Jesenný horoskop - časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Prečítajte si tiež: JESENNÝ HOROSKOP ČASŤ I,

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

6 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

04.09.2014 21:03

tak ak mi vyjde tento horoskop na september budem rada

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

04.09.2014 22:13

no som lev a neviem či sa niečo z toto stane ak áno budem rada

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

07.09.2014 15:54

jsem Střelec a pokojná jeseň mi udělá dobre

Vaše meno:

Michaela Foldiova

Michaela Foldiova

10.10.2014 12:22

september mi zatial vysiel, tak snad aj ten oktober bude super a vyjde vsetko ako ma

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 17:36

1

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 17:36

1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE