Rok 2014 prináša rok Koňa. Aký bude?

Šťastný nový čínsky rok! Presne to ste si mohli povedať v piatok 31. januára 2014. Od tohto momentu bude totiž rok 2014 pod vplyvom čínskeho znamenia Kôň. Aký teda je, čo prinesie, čo možno očakávať a čomu sa radšej vyhnúť? Pozrite sa spolu s nami na to, či aj rok 2014 bude rovnako divoký, ako divoký vie byť slobodný Kôň.

Kôň dodáva vytrvalé úsilie o zlepšenie samého seba. Je energický, bystrý, dobrosrdečný, inteligentný a schopný. Tieto vlastnosti vo vás bude v tomto roku Kôň len podporovať. Ako sme už spomenuli v úvode, rok 2014 bude divoký. Plný nových vzrušení, možností a príležitostí. Ľudia sa budú cítiť miestami bezstarostne, prevládne tiež veľká túžba po cestovaní a dobrodružstvách. Rok Koňa je jedným z najakčnejších rokov, s tým sa spája nielen množstvo zážitkov, ale tiež koncoročná vyčerpanosť, ktorej podľahne väčšina z nás.

Pozri aj: Majú dámske nohavičky a podprsenky dátum spotreby? Kedy sa ich zbaviť?

práca

Zdroj: Shutterstock®

Rok Koňa v práci

Podnikáte, alebo začínate s biznisom? Skvelé! Kôň vás bude poháňať vo všetkých vašich rozhodnutiach. Pozor, platiť to bude aj o nesprávnych krokoch. Zbrklosť a impulzívne správanie vás môžu miestami aj potopiť. Ak sa však nebudete vo všetkom nechávať  unášať len tak, ale zapnete na plné obrátky aj intelekt a intuíciu, dopadne to pre vás viac než dobre. Je čas nielen na vlastné podnikanie, ale taktiež na nové pracovné príležitosti. Okrem toho sa môžete po pracovnej stránke aj začať vzdelávať. Rok praje novým kurzom aj zahraničným pracovným cestám.

Pozri aj: Liečivý a zdravý ocot? Vyskúšaj umeocot!

láska

Zdroj: Shutterstock®

Rok Koňa v láske

Všetko je v pohybe, rovnako tak aj vzťahy. Tie, ktoré prechádzajú hlbšou krízou, sa v tomto roku vykryštalizujú. Stabilné páry by si mali dávať pozor na nevery, ale tiež na nevinné flirty, z ktorých sa behom chvíľky môže stať niečo viac. Kôň vnesie do vzťahov taktiež viac napätia než je zdravé. Ak však dvaja budú vedieť robiť ústupky a nestratia sa vo vzájomnej komunikácii, šťastie môže stáť na ich strane a rok Koňa si premenia na to najpozitívnejšie. Rok 2014 bude vhodný aj na svadby. Osamelým ľuďom prinesie nejednu možnosť k zaláskovaniu sa, aj k stretom s tou pravou osobou.

Rok Koňa v zdraví

V tomto roku si dávajte pozor hlavne na prepracovanosť a ubolené nohy, svaly či kĺby. Divoký Kôň má tendencie ľudí poháňať, prestanete tak myslieť na svoje zdravie. Pri množstve pracovných povinností sa väčšina pozabudne starať o svoju imunitu. Hrozia tiež úrazy, najmä v zimnom období.

Prečítajte si aj: HOROSKOP NA ROK 2014.

4 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

02.02.2014 19:07

Takže, hor sa do akcií, ale opatrne!

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

02.02.2014 19:54

no zdá sa, že sa máme na čo tešit:)

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

06.02.2014 08:57

Všetko s mierou, ako doteraz, nič nepreháňať...

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

06.02.2014 16:46

dúfam že sa nám v živote budú diať iba tie pozitívne veci :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE