Ako si nájsť dobrého chlapa? Neboj sa urobiť prvý krok!

Nájsť k sebe vhodnú a dobrú polovičku nie je vôbec jednoduché. Psychologických návodov je nespočetne veľa, rovnako tak dobre myslených rád, ako na to. Ak sa cítite osamelé a rady by ste si konečne k sebe našli spriaznenú dušu, no nedarí sa vám, zosumarizovali sme pre vás jednoduché tipy, ako zmeniť samu seba tak, aby ste mohli vyžarovať k okoliu pozitívnu energiu. Premeňte sa na spokojnú a šťastnú ženu a uvidíte, že si vnesiete do života aj viac lásky. Pretože základ úspechu tkvie vo vašom prístupe k samej sebe.

Buďte samy sebou

Keď stretnete niekoho prvýkrát, môžete byť v pokušení, vydávať sa za niekoho iného, než v skutočnosti ste. Na tom nie je nič zlého, chcete jednoducho urobiť dobrý dojem. Avšak, pozor, aby v tom nezašli príliš ďaleko a v konečnom dôsledku potencionálneho partnera skôr neodplašili. To isté platí aj o mýtoch o sexi obliekaní a nadmernom flirtovaní. Ak nechcete rešpektovať svoje telo, budete priťahovať len ľudí, ktorí majú podobný nedostatok rešpektu pre vás. Buďte samy sebou a budete aj rešpektované.

Pozri aj: Levanduľa lekárska sa nestratí v žiadnej domácnosti: Ani nevieš, ako ti pomôže

nový partner

Zdroj: Shutterstock®

Žite

Neuzatvárajte sa do seba, nevyžívajte sa vo svojom smútku a nešťastí. Nerobte tragédiu z toho, že nemáte chlapa. Naučte sa vnímať svoj život pozitívne a na taký ho aj premeňte. Vo všetkom zlom je niečo dobré. Z toho, že ste single, urobte svoju výhodu. Cestujte, spoznávajte ľudí, plňte si naplno svoje niekdajšie sny. Jednak budete okolím vnímaná úplne inak, získate si obdiv, aj rešpekt. A jednak sa môžete spoľahnúť aj na Murphyho zákony. Že láska vás zastihne vo chvíli keď, to budete najmenej čakať a chcieť.

Buďte uvoľnené a cool

Väčšina chlapov neznáša, keď sú ženy majetnícke, žiarlivé a vzťahovačné. Nesnažte sa druhého vlastniť, nesťažujte sa neustále, prestaňte byť zachmúrené a podráždené. Muži si hľadajú ženy do voza aj do koča. Dokážte svojim správaním, že nie ste namyslené fifleny či zlatokopky.

Odporúčame: Domáca citrónová limonáda: Bude ju milovať celá rodina!

ako nájsť partnera

Zdroj: Shutterstock®

Uvedomte si rozdiely v komunikácii

Muži často nezaregistrujú jemné náznaky a signály, ktoré k nim ženy vysielajú. Ak niečo chcete, nenaznačujte, ani nečakajte, že ten oproti vám je veštec, alebo dokáže čítať medzi riadkami. Hovorte jednoducho k veci!

Nebojte sa urobiť krok

Už je to raz tak. Doba emancipácie je už nejaký ten rôčik tu a muži si pomaly, ale isto na to aj nejako zvykajú. Ak sa váš vysnený objekt nemá akosi k ničomu, nebojte sa urobiť ten prvý krok vy. Ak to nevyjde, nevadí. Aspoň nebudete strácať čas s niekým, s kým to nemá význam. Hlavne nevyčkávajte a nehrajte sa na zasnené princezné, aby ste sa neprebrali v 80-tke, že ste život premrhali.  

hľadanie partnera

Zdroj: Shutterstock®

Nebuďte pijavicou

Teda dajte svojej nádejnej polovičke priestor hneď od začiatku. Nemusíte za ním všade chodiť, nemusíte o ňom všetko vedieť. Nerušte mu jeho vlastný svet a nezabúdajte na ten svoj. Nebuďte na tom druhom chorobne závislá. O prívesok väčšinou nikto nestojí.

Pozri aj: Hermelínová nátierka s čerstvou hriankou: Syrové siedme nebo

7 komentárov
Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

02.02.2014 11:15

Súhlasím s tým, že by sme mali byť sami sebou .:)

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

02.02.2014 19:59

Súhlasím s tým, že každému by mal zostat ten kúsok vlastného sveta:)

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

06.02.2014 09:02

Mladí to majú zložité, dnes je iný svet...

Vaše meno:

Martina Polťáková

Martina Polťáková

07.02.2014 19:07

zaujímavé tipy :-)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

13.02.2014 22:56

DOBRE SA TO číTA LEN REALITA JE čASTO INá

Vaše meno:

Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

11.03.2014 21:22

Najväčšia irónia je tá, že chlap čo má doma ženu čo je sama sebou zvyčajne utečie za potvorou a opačne. Ľudia si nevážia to čo majú, pokiaľ o to neprídu. A žiaden návod nepomôže, ale v článku je samozrejme pravda. A pretvarovať sa naveky nedá.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.10.2014 15:50

neviem či na nájdenie dobrého chlapa existujú dobré rady vždy je to skôr o prvom pocite alebo aj o tom čo z toho dotyčného vyžaruje.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE