Aké znamenie sa hodí k Panne? Osud ju spojí s týmito znameniami!

Panna svoju praktickú a pragmatickú stránku pred nikým neutají. Jej racionalita sa mnohým zapáči, priveľkým snílkom však môže prekážať. Rovnako jej starostlivosť a obetavosť neocení každý, najmä tie znamenia, ktoré si až príliš cenia vlastnú slobodu a nezávislosť. Ak náhodou taká racionálna Panna predsa len začne uvažovať nad tým, k akému znameniu sa hodí, hviezdy na to majú odpovede!

Panna – Baran

Panna nachádza v temperamentnom Baranovi vášnivé zaľúbenie. Imponuje jej Baranova odvaha, zmysel pre erotično, ale tiež jeho akčnosť. Baranovi sa zase na Panne páči jej praktická stránka a perfekcionizmus. Z lásky a vášne však obvykle prechádza vzťah len do priateľstva.

Odporúčame: Vieš, ako pestovať fikus? Takto sa z neho budeš tešiť ešte dlho

partner Panna

Zdroj: Shutterstock®

Panna – Býk

Pragmatická Panna a majetnícky Býk dokážu vytvoriť veľakrát aj zväzok z rozumu. Ak je medzi nimi silná chémia, zažijú si aj chvíľkové pomätenie, ktoré však nikdy nebude také iskrivé ako pri protichodných znameniach. Problém vo vzťahu môže narobiť kritická stránka Panny. Býka totiž prehnaná kritika dokáže poriadne rozzúriť a vtedy je oheň na streche.

Panna – Blíženci

Blížencova fantázia a Panna a jej pragmatickosť sa začnú biť, ak nie pri prvom, tak pri druhom stretnutí už určite. Blíženci sa neradi riadia podľa pravidiel, Panna na nich naopak bazíruje. Vzdušné znamenie to vyvádza z miery a tak v rámci protestov často vo vzťahu rebeluje. Čím viac ich Panna obmedzuje v slobode, tým viac po nej začnú dychtiť.

Panna – Rak

Títo dvaja dokážu vytvoriť veľmi stabilný a harmonický vzťah. Panna sa stará o pragmatické záležitosti, Rak naopak vytvára dušu ich spoločného domova. Vodné znamenie so zemským nájdu v sebe zaľúbenie možno až po nejakom x-tom stretnutí. Keď však zahorí medzi nimi láska, len máločo ju dokáže zničiť.

Odporúčame: Nové využitie cukru podľa odborníkov: Hojenie rán nebolo nikdy jednoduchšie

partnerský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Panna – Lev

Pragmatickej Panne sa nepozdávajú občasné maniere Leva. Lev totiž rád míňa peniaze na luxusné veci, potrpí si na exkluzívnych dovolenkách a gurmánskom jedle. Príčina hádok vo vzťahu týchto dvoch tak skôr či neskôr vždy skončí pri peniazoch. Okrem toho mávajú tieto ohnivé a zemské znamenia rozdielne názory na život. Ak sa teda rozhodnú vstúpiť do manželstva, mali by sa pripraviť na viacero komplikácii, ktoré vyriešia jedine pravidelnými a úprimnými rozhovormi.

Panna – Panna

Mohlo by sa zdať, že rovnaké znamenia by si mali rozumieť. V prípade Panny a Panny to však určite neplatí. Ak sa stretnú dve Panny, chýba im vzrušenie, dobrodružstvo a taký ten správny oheň pre vzťah. Môžu byť však skvelými priateľmi, keďže vo vzájomných debatách im to ide jedna radosť.

partner pre Pannu

Zdroj: Shutterstock®

Panna – Váhy

Panna je rozvážna, Váhy sú nerozhodné. Napriek tomu to nemusí vôbec robiť prekážky ich vzťahu. Ak sa dokážu so svojimi hlavnými charakteristickými črtami vysporiadať, zapadnú do seba ako puzzle a budú sa skvele dopĺňať. Môže sa im tak podariť vytvoriť veľmi harmonický a hlavne zmysluplný vzťah.

Panna – Škorpión

Silné sexuálne vyžarovanie Škorpióna Panna zacíti aj na míle ďaleko. Škorpión má však vyvinutú skvelú intuíciu, a tak obvykle zo začiatku tuší, že by to mal pri Panne náročné. Ľudia narodení v tomto zemskom znamení bývajú totiž radi a prehnane kritickí. A samoľúbi Škorpión kritiku svojej dokonalej osoby nikdy neznesie.

Panna – Strelec

Ak chce Panna zažiť dobrodružstvo, Strelec je pre ňu ako stvorený. Ich vzťah však len málokedy nadobudne krivky vzťahu dlhodobého. A od manželstva má zvyčajne taktiež veľmi ďaleko. Strelec je na Pannu príliš slobodomyseľný a ona sa chce viazať. Tiež jej vyhovuje pravidelná rutina, ktorá jej poskytuje bezpečie a istoty.

Pozri aj: Zdobí slonia noha i tvoju domácnosť? Zisti, ako na jej pestovanie!

znamenie Panna

Zdroj: Shutterstock®

Panna – Kozorožec

Keď sa stretnú dve zemské znamenia, obvykle si veľmi sadnú. Majú podobný zmysel pre humor, rovnaké záujmy a zväčšia aj veľmi podobné životné postoje. Panna dokáže nájsť v Kozorožcovi osudovú lásku. Podobne Kozorožca Panna zaujme minimálne na prvý pohľad. Avšak ak nepocíti ihneď tú povestnú iskru nedá sa nahovoriť ani len na prvé rande. Kdežto Panna by mu rada dala aj viacero šancí.

Panna – Vodnár

A prečo nie? Povedia si osoby z oboch týchto znamení a skúsia to. Pannu však môže občas iritovať Vodnárova spoločenská nálada. Na druhej strane jeho zábavná stránka jej imponuje. Vodnár zas oceňuje Panninu obetavosť a zmysel pre perfekcionizmu. Títo dvaja môžu vytvoriť perfektný pár nielen na pôde biznisu, ale aj životnej lásky.

Panna – Ryby

Keď sme v úvode tohto článku naznačili, že Panny a večne zasnené osoby sa k sebe veľmi nehodia, teraz to môžeme konkretizovať. Ryby sú známe svojou hlavou v oblakoch, večne ružovými okuliarmi, ale tiež melancholickými náladami. Aj keď sa náhodou stane, že praktickú Pannu to sprvoti očarí, po čase zistí, že v reálnom živote spolu nevedia fungovať.

4 komentárov
anka  -                fb anka all saga saganová

anka - fb anka all saga saganová

23.02.2014 20:49

som znamenie rak ,som sním spokojná

Vaše meno:

Vanesa Krištofová

Vanesa Krištofová

07.04.2014 17:24

:)

Vaše meno:

Daniela Remiašová

Daniela Remiašová

12.04.2014 10:24

Hľadajte panny, sú to skvelé žienky.

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

24.10.2021 08:53

súhlasím, panny sú skvelé žienky :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE