Charakteristika znamenia Býk

Zemské znamenie Býka patrí k tým znameniam, ktoré si veľmi radi pochutnajú na dobrom jedle aj pití. Vyžívajú sa v gurmánskym pochúťkach, láka ich umenie rôzneho druhu a s obľubou v sebe pestujú estetické sklony.

Čím je Býk charakteristický?

  • Základné črty – ženské znamenie, ktoré v sebe spája základné vlastnosti zemského živlu – praktickú stránku, pragmatickosť, aj zmyselnosť. Býci patria k tvrdohlavým a konzervatívnym znamenia, ktoré ale dokážu svojich milovaných obdariť mimoriadnou obetavosťou.
  • Základné indície – pôda, trpezlivosť, príroda, zemité farby, kameň ruženín.
  • Vládnuca planéta – Venuša.

Odporúčame: Čarovná africká fialka – ako sa o ňu starať a čo robiť, keď nekvitne?

znamenia horoskopu

Zdroj: Shutterstock®

Býk a zdravie

Znamenie Býka má predispozície k ochoreniam hrdla. Zvykne ich často potrápiť zápal hrdla, priedušiek, ubolené hlasivky či zápal mandlí. Pozor by si mali dať pozor tiež na šiju a krk. Býkov často trápi stuhnuté svalstvo, práve na týchto miestach. Mali by preto častejšie ako iné znamenia absolvovať masážne procedúry a vyhýbať sa klimatizovaným priestorom.

Býk žena

Zdroj: Shutterstock®

Býk v práci

Obe pohlavia patria k tvrdým pracantom. Sú zodpovední a pokiaľ im na práci skutočne záleží majú sklony k perfekcionizmu. Býci nepatria k hádavým znamenia, konfliktom na pracovisku sa skôr vyhýbajú. Ak ich však niekto pravidelne dráždi svojím správaním, vedia sa zastať sami seba, aj druhého. Býk však v práci potrebuje motiváciu, a to nielen v kariérnom postupe, ale aj v tom finančnom. Ak sa začne cítiť nedocenený a jeho nadriadený mu dlhodobo neponúka zvýšenie platu, začne sa obzerať po lepšom mieste

Odporúčame: KVÍZ: Poznáš všetky druhy húb? Ktoré sú vhodné na sušenie či mrazenie?

Býk muž

Zdroj: Shutterstock®

Býk – žena

Tieto zmyselné dámy sú obvykle veľmi príťažlivé. S obľubou sa stavajú do pozície dokonalej partnerky. Vedia byť mužovi skvelou priateľkou, milenkou, manželkou aj matkou ich detí. Po svojom boku ale potrebujú skutočného chlapa, ktorý im dokáže byť oporou. Ženy Býčice sú veľmi starostlivé, avšak dokážu byť tiež veľmi žiarlivé a majetnícke.

Býk – muž

Muži v znamení Býka patria k tým dominantnejším povahám. O svojej budúcej polovičke majú presné predstavy, ktoré zďaleka nie sú nenáročné. Protirečenia ho privádzajú do zúrivosti. Muž Býk sa ľahko nahnevá a urazí, avšak opäť si ho získate lichôtkami a komplimentmi.

AKÉ ZNAMENIE SA HODÍ K BÝKOVI?

Ďalej u nás čítajte:

1 komentár
Zuzana Betáková

Zuzana Betáková

12.04.2014 23:55

Som býk a celkom to sedí, až na tie estetické sklony a umenie, ja by som sa aj rada takýmto smerom ubrala ale škoda, že veľmi to estetické cítenie nemám

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE