Ktoré znamenia majú radi samotu a súčasnú karanténu zvládajú najlepšie?

Všetci sme v kútiku duše dúfali, že k tomu nedôjde, no nakoniec súčasná situácia zapríčinila, že bol nariadený „lockdown,“ v dôsledku ktorého sme „väzňami“ v našich vlastných príbytkoch. Všetci už len dúfame, že sa všetko upokojí a opäť sa budeme môcť nadýchať čerstvého vzduchu bez rúška a slobodne sa pohybovať bez obáv, že sa nakazíme vírusom, akým je koronavírus.

Zdá sa, že karanténa je podľa našej vlády najlepším riešením. Ale málokto si uvedomuje, že takáto karanténa môže byť pre niekoho frustrujúca. Niektoré znamenia horoskopu totižto neznášajú samotu. Radi sa obklopujú ľuďmi a sú vždy v centre diania. Naopak, sú tu aj takí, ktorým samota nerobí žiadne problémy. Ktoré znamenia majú radi samotu?

Odporúčame: Láska až za hrob! Najvernejšie znamenia horoskopu, ktoré nikdy nepodvádzajú

kto zvláda samotu najlepšie

Zdroj: Shutterstock®

BÝK

Znamenie, ktoré má rado jednoduché veci, preto mu „život na pohovke“ plne vyhovuje. Je to znamenie, ktoré zbožňuje, keď nikam nemusí chodiť a môže si užívať pohodlie svojho domova. Aj do obchodu chodí len pre najnutnejšie veci. Jednoducho povedané, znamenie horoskopu BÝK má rado, keď nemusí vytiahnuť päty z domu, preto pre neho karanténa nie je žiadnym terorom.

KOZOROŽEC

Znamenie, ktoré miluje slobodu. Zbožňuje, keď sa nemusí nikomu zodpovedať, prispôsobovať a keď nikto nad ním nestojí a nehovorí mu do všetkého. Je to individualista, ktorý dokáže byť sám so sebou a to pomerne dlhý čas, preto mu ani život v karanténe nerobí problém. V podstate môžeme povedať, že znamenie horoskopu Kozorožec si konečne vydýchne a tento čas si bude užívať naplno. Dokonca má vďaka karanténe viac času na realizáciu svojich plánov.

ako zvládať karanténu

Zdroj: Shutterstock®

RAK

Rak je rodinne založené znamenie, ktoré si naplno užíva každú chvíľu strávenú so svojou rodinou. Preto ho akákoľvek karanténa nerozhádže, ba naopak. Je to skvela príležitosť stráviť viac času s blízkymi. Na druhej strane, ak nemá rodinu, tak sa venuje čítaniu a rozširovaniu svojich vedomostí. Preto mu život osamote vôbec neprekáža. Obmedzený styk so spoločnosťou a život medzi štyrmi stenami znamenie horoskopu Rak vôbec, ale vôbec nerozhádže. 

Neprehliadni: Znamenia zverokruhu, ktoré sú považované za najlepších priateľov: Je medzi nimi aj to tvoje?

4 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

27.10.2020 06:20

Vcelku sedí.

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

27.10.2020 08:59

Znamenie Býk úplne sedí.

Vaše meno:

Csilla Ibolya

Csilla Ibolya

05.01.2021 23:24

"BÝK" všetko sedí ako je napísané :)

Vaše meno:

Martina Gajdošíková

Martina Gajdošíková

13.04.2021 23:59

Ja osobne som narodená v znamení strelca, no dôležitá je aj dekáda znamenia. Zrejme budem šmrncnutá kozorohom, keďže sa s niektorými opismi stotožňujem.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE