Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Váhy?

Vzdušné znamenie Váh je do vážneho vzťahu s prognózou svadby veľmi ťažko „polapiteľné“. V mladom veku dáva skôr prednosť flirtom a flirtujúca nálada drží Váhy napriek záväzkom až do neskorého veku. Preto by ich polovička mala nejakým spôsobom prijať túto stránku Váh, inak sa bude trápiť. Váhy však z princípu nie sú takmer nikdy samé, teda bez partnera (či už krátkodobejšieho alebo dlhodobého). A ktoré znamenia budú pre Váhy zásahom do čierneho? O tom sa dočítate v nasledujúcom článku.

VÁHY – VODNÁR

Po prelomení prvotného ostychu, keď s veľkou pravdepodobnosťou bude zo začiatku vo veľkej miere rozvíjať vzťah Vodnár, dôjde k zosúladeniu oboch, a to s predpokladom trvalého zväzku. Kým dôjde k sexuálnemu spoznávaniu sa, prejde nejaký ten čas, avšak nie je sa kam ponáhľať. Najprv si musia byť sebou istí, i keď vychádzajúc z ich spoločného živlu vzduchu, nebudú mať nikdy istotu na 100 %. A to je možno aj tým, čo dodáva ich vzťahu iskru a vášeň. Spája ich taktiež spoločenskosť, radosť z intelektuálnej činnosti a vzťah k umeniu. V tomto partnerstve sa rozhodne nebudú cítiť vzájomne obmedzovaní, vedia si dať voľnosť, ktorá je pre nich oboch bytostne dôležitá. Dokonca Vodnár dokáže akceptovať aj drobné flirtíky Váh.

Pozri aj: Manžel podľa znamenia horoskopu (II. časť): Dobré aj zlé stránky

kompatibilita podľa znamení - Váhy

Zdroj: Shutterstock®

VÁHY – BÝK

V tomto mimoriadne reprezentatívnom spojení je „hlavou“ Býk, avšak Váhy, ktoré sú pomyselným „krkom“ vzťahu, budú určovať celkové smerovanie páru. Toto partnerstvo sa nesie v znamení harmónie a krásy, ktorá sa odzrkadľuje aj v ich spoločnom príbytku. Vycibrený vkus majú obe znamenia a o pocitové harmonické vyladenie „domáceho krbu“ sa zas starajú Váhy. Svojou diplomaciou dokážu Váhy niekedy výbušného Býka zmierniť a spacifikovať na dlhú dobu. Hádky u týchto dvoch veľmi nečakajte, v najhoršom prípade je možná „tichá domácnosť“, väčšinou sa však všetky problémy snažia rozumne vykomunikovať. U oboch však možno badať isté manipulatívne sklony a rozhodne si nehovoria všetko. Menšie problémy sa môžu spájať s Býkovou žiarlivosťou, ktorú len ťažko krotí pri flirtujúcich Váhach. Z toho dôvodu je toto spojenie skôr výhodnejšie pre Váhy ako pre Býka, ktorý sa môže pri Váhach aj kde-tu trápiť. Aj napriek spomínanému je ich vnútorné prepojenie a pochopenie sa veľmi silné, môže za to ich spoločná vládnuca planéta Venuša. Partnerstvo či manželstvo týchto dvoch znamení by teda nemalo nič len tak jednoducho naštrbiť.

znamenie Váhy

Zdroj: Shutterstock®

VÁHY – BLÍŽENCI

Rovnaký vzdušný živel oboch znamení ich dokáže spojiť do príťažlivého a energického páru, ktorý nebude poznať nudu a ani stagnáciu. Tým dynamickejším z dvojice bude s veľkou pravdepodobnosťou partner v znamení Blížencov, zatiaľ čo balans a harmóniu budú neustále do vzťahu vháňať Váhy. Ich videnie a vnímanie sveta sa do veľkej miery prelína, preto sa dokážu dobre pochopiť a predovšetkým sa vzájomne neobmedzujú, nechávajú si dostatočnú mieru slobody. Ani jeden totiž nepatrí k tzv. majetníckym typom, čo je úplne ideálne. Ich komunikácia má náležitú úroveň. Je jemná, zdvorilá, diplomatická. Len veľmi ťažko uvidíte tieto dve znamenia na seba kričať a hádať sa. Okrem toho Blíženci do spoločných rozhovorov s Váhami prinášajú optimizmus a uvoľnenosť. Ich vzťah sa celkovo nesie v pohodovej nálade. Obľubujú spoločnosť a cestovanie. Spolu si dokážu intenzívne vychutnať každý okamih. Jednoducho – ideálny pár.

Pozri si aj kompatibilitu partnerstiev podľa iných znamení:

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Barana?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Barana?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Býka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Býka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Blížencov?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Blížencov

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Raka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Raka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Leva?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Leva?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Pannu?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Pannu?

1 komentár
Jana Komadová

Jana Komadová

14.07.2019 21:18

Váhy nemám v rodine

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE