Top prípravky po opaľovaní v hodnote do 25 €: Prečo ich vyskúšať?

Aj keď ste veľmi pozorní, čo sa týka starostlivosti o pokožku a jej ochrany pred slnečným žiarením, vždy sa nájde nejaký ten slnečný lúč, ktorý sa dostane do hlbších vrstiev pokožky. A je celkom jedno, či chytáte letný bronz niekde na pláži pri mori, pri bazéne alebo na záhradke. UV žiarenie môže v každom prípade pokožku poškodiť. Preto je ideálne používať ochranné prostriedky, ktoré do istej miery zamedzia poškodeniu pokožky.

Pokožka po pobyte na slnku môže byť spálená, suchá, svrbivá – jednoducho podráždená. Ak ju chcete upokojiť a zmierniť všetky vedľajšie účinky, ktoré spôsobuje UV žiarenie, tak je najlepšie siahnuť po prípravkoch po opaľovaní, ktoré pokožke poskytnú komfort – zhydratujú ju, ošetria a budú ju rozmaznávať.

Ktoré sú tie najlepšie?

Pri výbere produktov po slnení je potrebné prihliadať na to, aby obsahovali správne prísady. Pretože len vďaka nim vás pokožka nebude páliť, nebude sa vám šúpať a pod. Pozrite sa preto spolu s nami na náš výber najlepších prípravkoch po opaľovaní, ktoré patria medzi tie dostupnejšie. Ktoré sa vám teda budú hodiť na pláž alebo k vode?

Odporúčame: Kožné choroby a slnko: Naozaj slnečné lúče pomáhajú pri liečbe?

Alma K Sun Care Gentle after sun lotion prípravok po opaľovaní 

Hydratačné telové mlieko s ľahkou textúrou, ktoré sa ihneď absorbuje? Vyskúšajte Alma K prípravok po opaľovaní s obsahom minerálov z Mŕtveho mora, prírodných olejov a vitamínu E. Kombinácia obsiahnutých zložiek prispieva k regenerácii pokožky, hydratácii a jej upokojeniu.

Vsaďte na silu minerálov a nechajte svoju pokožku rozmaznávať telovou kozmetikou Alma K.

Prípravok po opaľovaní Alma K nájdete v predaji v sieti FAnn parfumérií.

1 komentár
Jana Džavanová

Jana Džavanová

26.07.2019 20:41

Tento kremik na opalovanie som zatial nevidela. Vytazky z mrtveho mora zneju fajn. Zostavam u mojej overenej znacke, ale nebranim sa vyskusat aj nieco nove, mozno prave tento

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE