ATODERM - chráni vašu pokožku počas zimného obdobia

Kto ochráni vašu pokožku pred zimou?

 

Zima je pre našu pokožku tvrdou skúškou a zaslúži si špeciálnu starostlivosť. Chlad, suchý vzduch, málo svetla a vietor našu pokožku oslabujú, najmä na tých najexponovanejších partiách ako je tvár, pery a ruky. Tepelná regulácia je náročná z dôvodu striedania tepla a zimy, keď prechádzame z vonkajšieho prostredia do interiéru. 

 

Rovnováha v pokožke je porušená. Suchý mráz zvyšuje stratu vody a znižuje vylučovanie kožného mazu. Tým sa pokožka stáva priepustnejšia a krehkejšia, objavujú sa príznaky suchej kože ako je začervenanie a podráždenie. Preto je potrebné pokožku chrániť a obnoviť jej ochrannú vrstvu.

 

 

Odporúčame prečítať: Bioderma - Sébium - riešenie pre aknóznu pleť

bioderma

Zdroj: Shutterstock®

Starajte sa o svoju pokožku v zimnom období a využite rady expertov zo spoločnosti BIODERMA. Pripravili pre vás sériu odborných a zaujímavých článkov, kde budú hovoriť o tom, ako sa starať o pokožku v zime, ako pokožka reaguje na chlad a mráz, čo je pre ňu vhodné, ale aj o strave v zimnom období. Sledujte pravidelne www.bioderma-sk.com zapojte sa do súťaží o hodnotné ceny a otestujte zadarmo novinky. Využite možnosť získať hlavnú výhru Pobyt All Inclusive vo Vysokých Tatrách pre celú rodinu. To stojí za to! Počas zimy od novembra 2015 do februára 2016 budete môcť sledovať cestu jednej rodiny do ďalekého Laponska, krajiny za polárnym kruhom, ktorá sa bude pomocou produktov Atoderm snažiť prispôsobiť tuhej zime.

 

Čo stačí pre výhru urobiť?

 

Sledujte pravidelne všetky epizódy z Laponska a súťažte s nami na našom www.facebook.com/BiodermaSlovensko Užite si zimu spolu s rodinou spôsobiť tuhej zime.

atoderm

Zdroj: Shutterstock®

Aj vy radi trávite čas na Instagrame? Staňte sa followerom BIODERMASLOVAKIA, nafoťte ako vás chráni Atoderm v zime a označte fotku #skinbodyguard. Atoderm #SKINBODYGUARD ochráni vaše telo pred zimou.

staz bioderma

Zdroj: Shutterstock®

Je to v koži!

www.bioderma-sk.com

6 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

02.12.2015 14:23

teraz v zime by sa takéto produkty určite veľmi zišli

Vaše meno:

Ivana Čekanová

Ivana Čekanová

06.12.2015 17:00

produkty od Bioderma sú najlepšie :)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

06.12.2015 19:28

skvelé a naozaj účinné produkty

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

10.12.2015 19:22

s touto značkou som vždy veľmi spokojná :)

Vaše meno:

Daniela Kutkova

Daniela Kutkova

11.12.2015 09:18

Atoderm je naozaj super na suchu pokožku. Určite odporúčam ☺

Vaše meno:

Lucia Semaníková

Lucia Semaníková

14.12.2015 21:19

skvelá značka

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE