Calvin Klein Eternity Aqua for Women

ETERNITY AQUA sa otvára výbuchom šťavnatého jablka, marhuľovej drene a omladzujúcimi uhorkami. Srdce ctí tradíciu vône ETERNITY – je tvorené moderným buketom z bielych kvetín.

legantná, moderná a sexy - osviežujúca – zmyselná – čistá

Bezprostredný prístup k životu a láske – slobodná stránka ženy ETERNITY

ETERNITY AQUA je inšpirovaná podstatou ženskosti so všetkou jej ľahkosťou. Sexy a osviežujúca, táto vôňa je rovnako čistá a svieža ako vánok z oceánu.

ETERNITY AQUA sa otvára výbuchom šťavnatého jablka, marhuľovej drene a omladzujúcimi uhorkami. Srdce ctí tradíciu vône ETERNITY – je tvorené moderným buketom z bielych kvetín. Základ tvorený teplými drevami a pižmom prináša hrejivú zmyselnosť.

hlava: biela pivonka, jablko pink lady, uhorka, marhuľová dreň

srdce: kvetina tiare, magnólia, gardénia, jazmín

základ: teplé drevá, cédrové drevo, pižmo

Balenie

Flakón vône ETERNITY AQUA je interpretáciou klasického štíhleho designu pôvodnej vône ETERNITY. Celý flakón až k jeho vrcholu zaplavuje prechod tieňov od tmavo modrej až po žiarivo tyrkysovú farbu.

Balenie našlo inšpiráciu v sýtej modrej farbe, jej odtieň sa– podobne ako u flakónu – postupne zospodu nahor zosvetľuje. Uhladenú kultivovanosť obalu dodáva jej perleťový lesk.

Reklamná kampaň

Svieži a moderný – reklamný vizuál predstavuje sofistikovanosť ETERNITY AQUA. Kampaň zachytáva tváre tejto vône, ktorými sú Edita Vilkeviciute a Ben Hill, ako uvoľnene relaxujú pri modrom bazéne s výhľadom na oceán. Dokonalé zakončenie vodného srdca značky.

Kreatívna agentúra: CRK Advertising
Kreatívny riaditeľ: Jean McCartney
Tvár: Edita Vilkeviciute a Ben Hill
Fotograf: Mario Sorrenti
Stylista: Georgecortina
Kaderník: Bob Recine
Vizážista: Aaron de May
Miesto natáčania: Puerto Vallarta, Mexiko

 

Calvin Klein Eternity Aqua for Women

 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE