Versace Vanitas EdT

VANITAS - slovo, ktoré vyjadruje podstatu štýlu VERSACE od začiatku až dodnas. Príbeh, ktorý má ďalšie pokračovanie uvedením toaletnej vody.

VANITAS - slovo, ktoré vyjadruje podstatu štýlu VERSACE od začiatku až dodnes. Príbeh, ktorý má ďalšie pokračovanie uvedením toaletnej vody.

VANITAS EAU DE TOILETTE sa pýši novými šatami s mimoriadnou eleganciou a okúzľujúcim balením. Odráža svet VERSACE a interpretuje hodnoty značky modernými ikonografickými symbolmi. Hlavnou hrdinkou sa stáva biela farba, vyzdobená majstrovskými ornamentmi a zlatými stvárnením kvetinových vzorov. Barokovú dekoráciu završujú žiarivé zlaté akcenty zvýrazňujúce vznešenosť a nádheru.

VANITAS EAU DE TOILETTE -ELEGANCIA, LUXUS A EXKLUZIVITA.

Vôňa
Stretnutie pýchy a krásy v podobe oslňujúcej ľahkej vône, ktorá evokuje delikátne biele kvetiny v jemnom vánku. SVIEŽOSŤ A ČÍROSŤ LUPIENKOV RUŽE A FRÉZIE. Mladistvý pocit energie, rafinovanosti a elegancie vyvoláva kvet tiaré, ktorý vydáva svoju intenzívne, rozkošný a slnečnú vôňu. Inovačné a pulzujúce tóny čierneho čaju a cédru vyjadrujú zmyselnosť a eleganciu..

HLAVA: LUPIENKY RUŽE, FRÉZIA.
SRDCE: OSMANTUS, KVET TIARÉ.
ZÁKLAD: FAZUĽKY TONKY, CÉDER.

RODINA VÔNÍ: KVETINOVÁ, DREVITÁ, PIŽMOVÁ

 

Versace Vanitas EdT

 

Kúpeľová línia:                                                                                                   Príjemná a zmyselná kúpeľová línia rozmaznáva pokožku tela a zahŕňa ju hriešnym pôžitkom.

VANITY BATH & SHOWER GEL
Bohatý, krémový sprchový gél jemne čistí pokožku, osviežuje vôňou limetky a zmyselného kvetu tiaré.

VANITY BODY LOTION
Delikátne telové mlieko pokožku tela výnimočne ošetruje a vytvára jej zamatový povrch.

 

2 komentárov
Veronička

Veronička

16.03.2013 12:08

tato je ocarujuca :D

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

27.03.2018 15:02

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE