ČARO PREDVIANOČNEJ ROZPRÁVKY

Už počujete jemné zvonenie, cítite vo vzduchu závan škorice a snívate o rodinnej pohodičke pod vianočným stromčekom? Na všetky tieto obľúbené súčasti najčarovnejšieho obdobia v roku si musíme ešte chvíľku počkať, dlho to však nebude...

 

Vianoce sú na spadnutie a s nimi aj ich magická moc, ktorá každoročne dostane každého z nás.

 

Veď čoskoro sa dočkáme zaslúženého oddychu a harmónie, dobrej nálady a v neposlednom rade obdarúvania tých, ktorých nadovšetko milujeme. Vráťme sa ale do reality... november je už predzvesťou Vianoc a mnohé z nás doteraz na darčeky ani len nepomysleli.

 

Máme dobrú správu, ešte nie je neskoro smiley

 

Oáza na ruky

 

Za kúpeľmi cestovať ďaleko nemusíte. Doprajte si kúru pre časť tela, ktorá ju potrebuje najväčšmi, pre vaše drahé rúčky. Skrášľujúca sada na ruky Swedish Spa, zložená z troch produktov, vám k tomu dopomôže. Najprv využite relaxačný kúpeľ na ruky, potom píling na odstránenie odumretej pokožky a nakoniec si doprajte celkovú regeneráciu a poriadne do pokožky vmasírujte výživný krém. Skrášľujúca sada na ruky Swedish Spa pokožku vašich rúk povzbudí, omladí, zjemní, hydratuje a prevonia osviežujúcou mätou.

 

Testovali sme: ORIFLAME - Perfumed Body Cream DIVINE

swedish spa orfilame

Zdroj: Shutterstock®

Zažiarte aj počas sviatkov!

 

Väčšie pery, zmyselné odtiene a krásny lesk? Odpoveď je Lesk na pery The One Power Shine. Je extrémne lesklý, obohatený o trojrozmerné trblietky a má trefný holografický efekt. Vyberte si jeden z piatich exkluzívnych odtieňov zo sviatočnej limitovanej edície a vytvorte si tak na perách úžasný efekt.

 

Testovali sme: Rozmaznávajte pokožku svojho tela s Oriflame

oriflame lesky

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

18.12.2015 15:51

tá oáza pre ruky by sa zišla :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2016 20:34

ano,aj ruky su nase,nemali by sme zabudat

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE