Cesta za ideálnym opálením s VICHY

Teplých dní už máme zopár aj za sebou, no pred nami je kopec horúcich letných dní, a slniečko určite netreba podceňovať už teraz, takže Vám aj dnes prinášam zopár tipov na kvalitnú ochranu.

 

Značka Vichy vždy ponúkala prípravky na ochranu pred slnkom vytvorené na mieru a dá sa povedať, že predchádzala prianiam spotrebiteľov. Vichy teraz vstupuje do novej éry slnečnej starostlivosti, chce zaistiť optimálnu ochranu, ale zároveň aj krásny letný vzhľad v bezpečí a kráse letných vôní aj príjemných aplikácií. 

vichy

Zdroj: Shutterstock®

IDÉAL SOLEIL BRONZE
Hydratačný sprej optimalizujúci opálenie SPF 50+/30. Pôsobí na troch úrovniach:


Pre ochranu a oslnivejšiu farbu - širokospektrálna ochrana proti UVB a UVA žiareniua dlhovlnnému UVA žiareniu pre získanie zdravej a rozžiarenej farby vďaka vysokoúčinným filtrom a bezpečnej expozícii.

 

Pre jednotné a dlhotrvajúce opálenie - intenzívna hydratácia vďaka vysokej koncentrácii veľmi účinných hydratačných zložiek.

 

Pre rýchlejšie opálenie - Tyrozín C v komplexe tyrozín + kofeín pre optimalizáciu a urýchlenie prirodzených mechanizmov tvorby melanínu. 0 % samoopaľovacia starostlivosť podporuje tvorbu pigmentov.

vichy

Zdroj: Shutterstock®

INOVATÍVNE BALENIE

Čo keby sme pre hermetické uzavretie opaľovacieho prípravku použili štandardy high-tech vybavenia? Crash test… ako sú testy využívané v odvetví elektronického priemyslu. 

 Výzva „Piesočná búrka” (ponorenie do nádoby plnej prachu po dobu 8 hodín). 
 Výzva „Tsunami” (vystavenie 360° tryskám rozprašujúcim vodu po dobu 10 minút).
 Výzva „Hlboký ponor” (ponorenie do hĺbky 1 m vody po dobu 30 minút).

Výsledok:  Sprej je 100% vodeodolný a pieskuodolný!

Nový sprej od Vichy dostal certifikát IP57 od Francúzskeho národného laboratória pre metrológiu.

vichy

Zdroj: Shutterstock®

IDÉAL SOLEIL BRONZE
Hydratačný gél-fluid na tvár optimalizujúci opálenie SPF 50/ 30


Textúra: prekvapivá textúra na rozhraní gélu a fluidu obsahuje komplex hydratačných zložiek pre intenzívne sviežu a hydratovanú pleť. 24h hydratácia preukázaná inštrumentálnym meraním zaisťuje pleti jemný, hladký a rozjasnený vzhľad. Neviditeľný finiš pre skrášlenie. Ochrana: posilnená ochrana proti UVB a UVA žiareniu, vrátane dlhovlnného UVA žiarenia a optimalizáciu opálenia (prirodzená aktivácia tvorby melanínu prostredníctvom Tyrozínu C). Prirodzenejšie a jednotnejšie opálenie, ktoré vydrží dlhšie a pritom je bezpečné.

vichy

Zdroj: Shutterstock®

Expertíza Vichy: ideálna účinnosť, tolerancia a potešenie, 100% účinnosť: Širokospektrálna UVB-UVA ochrana posilnená proti dlhovlnnému UVA žiareniu. Fotostabilné. Vodeodolné.  100% tolerancia: Testované na citlivej pleti pod dermatologickou kontrolou. Hypoalergénne. Bez parabénov. S Termálnou vodou z Vichy. 100% potešenie: Rad prípravkov na tvár a telo vyvinutý pre každý typ a potrebu pleti, garantujúci rýdzi pôžitok pri aplikácii. Nemastné textúry, ktoré nezanechávajú biele stopy.

 

 

 

 

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

19.04.2015 16:28

veru veru leto je tu čo nevidieť a myslieť na kvalitnú ochranu kože sa určite oplatí

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

07.07.2015 12:58

do výrobkov s UVA a UVB ochranou sa oplatí investovať

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

23.08.2015 10:49

ešte som nemala túto kozmetiku ako pomocníka pri opaľovaní

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE