DAVIDOFF THE GAME

The Game je najnovšia vôňa od DAVIDOFF. Táto rafinovaná nová vôňa bola vytvorená pre tých, ktorí sa neboja vystúpiť z davu a presadiť sa

 

The Game je najnovšia vôňa od DAVIDOFF. Táto rafinovaná nová vôňa bola vytvorená pre tých, ktorí sa neboja vystúpiť z davu a presadiť sa.

Hovorí sa, že život je hra, ktorá by mala byť hraná pre víťazstvo. Sebaistota plodí úspech a vzbudzuje rešpekt a obdiv. Veď len odvážny vyhrá celú hru a získa kráľovnú svojho srdca.

 

 

VÍŤAZ VO SVOJEJ PODSTATE

 

DAVIDOFF THE GAME

Hráč DAVIDOFF The Game je mužom tohto sveta. Je charizmatický a plne si uvedomuje, že každé gesto sa počíta. Úplne presne vie, kedy vsadiť všetko. Hrá bez limitu a je majstrom a pánom hry od prvotného kontaktu až po konečné meranie síl. Je víťazom vo svojej podstate a nebojí sa vystúpiť z davu. Svojou nenútenou eleganciou a prirodzeným rešpektom si podmaňuje ženské srdcia. So svojou skúsenosťou v umení zvádzať dokáže poraziť aj toho najmúdrejšieho protivníka.

 

 

AROMATICKO – DREVITÁ VÔŇA

Vôňu DAVIDOFF The Game vytvoril majster parfumér Bernard Ellena spolu s kreatívnym tímom DAVIDOFF. Patrí do aromaticko – drevitej rodiny vôní. Jedinečný tón bubliniek pálenky a jalovcových bobulí prináša oslňujúci dotyk štýlu. Výrazné vrchné tóny nasledujú bohaté tóny kosatca obohateného o vzácne drevá. Táto exkluzívna zložka v srdci dodáva vôni veľmi osobitú eleganciu. Prepracované čierne drevo vytvára výrazný základ. To všetko je jedinečnou a zmyselnou ozvenou tohto mužného parfumu. Výrazná vôňa je úžasným kontrastom energickosti a rafinovanej zmyselnosti.

 

DAVIDOFF THE GAME

 

TRÚFALÉ VYZNANIE

Flakón predstavuje exkluzívny dizajn. Trúfalé vyznanie je stelesnením úspechu. Tento úžasný artefakt je vytvorený zo silného číreho čierneho skla, ktorý obsahuje jeho vzácny obsah. Všetko pozdvihuje úprava povrchu so saténovo striebornými vzormi. Viečko je vyrobené v rovnako štýlovej úprave povrchu, čím je zdôraznená vysoká kvalita. Logo DAVIDOFF The Game sa objavuje ako na viečku, tak aj okolo spodnej časti samotného flakónu. Pútavá škatuľka s razenými striebornými vzormi perfektne dopĺňa úžasný flakón. Jeho rozvážna elegancia tvorí perfektný protiklad k mimoriadne kreatívnemu flakónu.

 

PARFUMÉR

Bernard Ellena sa narodil v južnom Francúzsku v meste Grasse, ktoré je rodiskom moderného parfumérstva. Nasledoval rodinnú tradíciu v štúdiu parfumérstva v škole Dupnt – Roureho Bertranda v Grasse.
Po štyroch rokoch odišiel do Paríža, kde pracoval pre Roureho. Po dvoch rokoch sa Bernard pripojil k spoločnosti IFF v Paríži. Vydal sa pracovať do Argentíny, New Yorku a Hong Kongu. Následne sa vrátil do Paríža, aby začal pracovať pre spoločnosť Dragoco. V súčasnosti pracuje ako jeden zo Symriseho parfumérov v Paríži.

 

 

1 komentár
Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

26.03.2018 10:31

zaujímavz flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE