Versace Eros

Jedinečná aura, zmyselný pocit na pokožke, presvedčivo mužná: toto je kľúč k hymne lásky v podaní Erosa, žiarivého a nápadného zvodcu.

„Novú pánsku vôňu som navrhla pre muža, ktorý je hrdinský a vášnivý, presne ako grécky boh. Eros je vôňa, ktorá odráža a zdôrazňuje silu a zmyselnosť.“ Donatella Versace

Láska, vášeň, krása a túžba: to sú kľúčové vlastnosti novej pánskej vône Versace. Dokonalosť mužského tela sa spája s odkazom na grécku mytológiu a klasickou sochou, ktorá charakterizuje svet Versace od samého začiatku: Eros, boh lásky, ktorý dokáže vyvolať zamilovanosť svojím lukom a šípom. Versace Eros je vôňou pre silného muža, vášnivého majstra.

 

Eros. Vôňa.

Jedinečná aura, zmyselný pocit na pokožke, presvedčivo mužná: toto je kľúč k hymne lásky v podaní Erosa, žiarivého a nápadného zvodcu. Vôňa, ktorá interpretuje mužnosť prostredníctvom: jagavej aury a intenzívnej, živej, žiarivej sviežosti získanej kombináciou lístkov mäty, kôry talianskych citrónov a zeleného jablka; návykovej zmyselnosti doručenej orientálnymi, fascinujúcimi a príjemnými tónmi fazuliek tonky, ambry, geránia a vanilky; pikantnej mužnosti symbolizovanej tónmi drevín, cédra z Atlasu a Virginie, vetiveru a dubového machu, ktoré vôni poskytujú intenzitu a silu.

 

 

Versace Eros

 

 

Hlava   Mätový olej, kôra talianskeho citróna, zelené jablko

Srdce   Fazuľky tonky z Venezuely, Ambra, Kvet geránia

Základ   Vanilka z Madagaskaru, Vetiver, Akord dubového machu, Céder z Virginie, Céder z Atlasu

Rodina vôní: svieža, orientálna, drevitá

 

„Versace Eros vyjadruje prvotnú túžbu medzi mužmi a ženami, myšlienku triumfálnej zvodnosti.“ Aurélien Giuchard, tvorca vône.

 

 

Versace Eros

 

 

 

Eros. Flakón.

Versace Eros

Dominantnou farbou flakónu Eros je tyrkysová, vo výraznom a mužnom odtieni. Je jasným odkazom na Stredozemné more a tunajší životný štýl, ale tiež na Grécko-rímske umenie a kultúru v modernej podobe. Silu Erosa vyjadruje veľkolepá medúza v strede flakónu. Motív z gréckej architektúry je výrazným vizuálnym prvkom. „Versace Eros“ v zlatom písme dominuje v srdci flakónu. Medúza, symbol módneho domu Versace, dodáva uzáveru vône eleganciu vzácneho šperku. Tyrkysová farba dopĺňa nový symbol sily a mužnosti.

 

 

Versace Eros

 

 

Eros. Kúpeľová línia.

Líniu Versace Eros tvorí päť rafinovaných produktov ideálnych na ošetrenie mužskej pokožky. Voda a balzam po holení slúžia na osvieženie a hydratáciu, pričom pokožku po holení aj tonizujú a zjemňujú, zanechávajú ju vláčnu a voňavú. Sprchový gél a dezodoranty prinášajú pocity čistoty, uvoľnenia a komfortu.

 

 

 

 

 

1 komentár
Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

26.03.2018 10:30

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE