Roberto Cavalli Just Cavalli

Just Cavalli pre ňu je sexy a provokatívna nová vôňa od Roberto Cavalli. Volanie divokej prírody nesúce sa cez panorámu mesta

Just Cavalli pre ňu je sexy a provokatívna nová vôňa od Roberto Cavalli. Volanie divokej prírody nesúce sa cez panorámu mesta. Mladistvá a pulzujúca, zmyselná a zábavná vôňa. Dokonalý odraz celého sveta Just Cavalli.

 

Láska na prvé zahryznutie

Zvodná vôňa vznášajúca sa vzduchom. Nevedome povedomá. Úplné prepojenie. Nie je možné si ju nevšimnúť, nieto ju ignorovať. Ako uhryznutie lásky. Pulz sa zrýchľuje. Je to jednoducho žiadostivosť, jednoducho túžba, jednoducho Cavalli. Lov začína …

 

Jednoducho voľná

 

Roberto Cavalli Just Cavalli

Žena Just Cavalli sa nebojí byť sama sebou. Je si plne vedomá svojej zmyselnosti. Je to hravá pokušiteľka, ktorá rada dráždi a provokuje. Užíva si flirtovaním aj pocit byť zvádzaná. Baví sa vzrušením z lovu. Je odvážna a voľná, je to osobnosť, priekopník, ktorý sa nebojí chytiť každý okamih.

 

 

Jednoducho hra

Just Cavalli je viac ako len parfum. Predstavuje postoj, spôsob života. Jeho znamením je Just Cavalli uhryznutie, výrazný symbol spolupatričnosti. Používanie vône Just Cavalli je rituál, zasvätenie do nového mestského kmeňa. Znamenie osudu. Prepája bytosti, ktoré boli predurčené k tomu aby boli spojené na celú večnosť. Byť jediní svojho druhu.

 

Jednoducho žiadostivosť

Vôňu Just Cavalli stvorili majstri parfumér Nathalie Lorson a Fabrice Pellegrino zo spoločnosti Firmenich. Je to krémová sexy kvetinová kompozícia. Otvára sa oslňujúcimi hornými tónmi z neroli, esenciálneho oleja extrahovaného z kvetov horského pomarančovníka. Nasledujú príťažlivé tóny v srdci zo vzácneho tahitského tiaré. Tento lákavý kvetinový mix zakončujú krémové akordy palisandrového dreva, ktorý dodáva silu a vznešenosť. Svieža, intenzívna a príťažlivá, Just Cavalli je vôňa mladosti a zvodnosti.

 

 

Roberto Cavalli Just Cavalli

 

Stačí sa dotknúť

Flakón bol navrhnutý tak, aby vyvolával ženskosť a zmyselnosť. Je vyrobený z ružového skla a zlatého kovu. Fascinujúci kontrast medzi týmito materiálmi je príjemný pre oko ako aj na dotyk. Ružový prsteň okolo hrdla evokujúci svojim vzorom kožu pytóna sa hravo vlní okolo uzáveru flakóna ako pripomienka zvieracieho inštinktu, ktorý môže byt uvoľnený. Vrchol uzáveru je označený ikonickým uhryznutím Just Cavalli. Škatuľka dokonale dopĺňa pútavý flakón. Jej šupinatá štruktúra značí zmyselnosť a pokušenie. Rovnaká ako skutočná koža je jej povrch mäkký na dotyk. Odrážajúc vzhľad flakónu, škatuľka je umocnená zlatou metalickou hornou časti. Meno parfumu je zvýraznené písmom v ružovej farbe a vo farbe kože pytóna. Tento pozoruhodný vzhľad pôsobí odvážne.

 

     

 

 

3 komentárov
Martha83

Martha83

14.03.2013 13:40

Jednoducho úžasná vôňa. Naozaj okúzlujúca...

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

15.08.2014 21:19

flakón je zaujímavý a podla toho čo píšete vôňa je krásná niečo pre dcéru

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

26.03.2018 10:30

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE