Dior Miss Dior Le Parfum

Veselá a zmyselná vôňa Miss Dior Le Parfum je elegantnou pozvánkou k večeru plnému zvádzania; parfum, ktorý vyzdvihuje extrémnu ženskosť dôrazom na svoje Chypre tóny.

Veselá a zmyselná vôňa Miss Dior Le Parfum je elegantnou pozvánkou k večeru plnému zvádzania; parfum, ktorý vyzdvihuje extrémnu ženskosť dôrazom na svoje Chypre tóny.Bohatší a ešte intenzívnejšie, Miss Dior teraz odhaľuje svoju sofistikovanú stránku a nekončiacu eleganciu.Jemný rozdiel medzi jemnosťou a odvážnym duchom couture, Le Parfum je skutočnou esenciou vône Miss Dior vo večernom Rendezvous.

 

ORIENTÁLNA CHYPROVÁ VÔŇA

Ponorená v extrémnej zmyselnosti a prepychová ako večerná róba, Miss Dior Le Parfum je skutočným couture stelesneným Miss Dior a znakom Haute tvorby parfumu.
Hutnejšie a omnoho tajomnejšie než jej predchádzajúce verzie. Miss Dior Le Parfum teraz rozpútava svoje vášnivé tóny.

François Demachy, tvorca parfumov značky Dior, sa rozhodol znásobiť orientálne črty Miss Dior a znásobiť jej dômyselnosť. “Chcel som kompozícii Miss Dior Le Parfum dodať na drahocennosti a žiarivosti, ako orientálna kolekcia šperkov alebo odleskom na žiarivých tkaninách.“
François Demachy

Vysoko koncentrovaná Miss Dior Le Parfum znásobuje kvetinové tóny do extrému. Tóny kože vyvierajú z týchto kvetinových akordov, cez kombináciu jantáru splynutého s dotykmi vznešeného a dokonalého pačuli.

Sladká a jemná vanilka dodáva zmyselný rozmer tomuto novému orientálnemu akordu. Vo vrchných ovocných tónoch dominuje teplá mandarínka, ktorú nasleduje symfónia kvetinových absolute, ktoré obsahujú absolute z tureckej ruže a absolute z bulharskej ruže.

 

OJEDINELÝ FLAKÓN

V roku 1947 Christian Dior obliekol svoju prvú vôňu MDior Miss Dior Le Parfumiss Dior do ručne vyrobenej couture mašle.
Teraz jej textúrovaná, kovová couture mašľa, vyrobená ako delikátny kúsok látky, na flakóne Miss Dior Le Parfum je jednou zo zvodností tejto vône.

“Strihaná ako sukňa k obleku,” táto ikonická fľaša je vyjadrením večnej couture elegancie a sexy drzosti.

Do fľaštičky je vyrytý známy pepito vzor, ktorý zasahuje do strán fľaštičky ako keby ju tesne objímal.

Luxusná strieborná plaketka vyvažuje a robí fľaštičku autentickejšou spoločne s podpisom Miss Dior Le Parfum.

Atraktívna, hravá, moderná a plná večných šifier značky Dior, táto fľaša predstavuje osobnosť Miss Dior v jej úplne spontánnej elegancii.

 

3 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

18.01.2014 15:08

Nádherný flakón, super darček:))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2014 19:20

orientálne vône mám veľmi rada :)

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

27.03.2018 15:05

krásny flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE