Missha M Signature Real Complete SPF 25 PA

Priateľ pokožky s komplexom aminokyselín hydratuje, vyživuje a zároveň vyrovnáva tón pleti. Jemné čiastočky z rastlinných zložiek dokonale priľnú k pleti až 12 hodín denne.

Pozitívne je, že na trhu nachádzame už aj tzv. ekologické alebo dokonca bio verzie krémov, ktoré sa vyrábajú z najkvalitnejších prírodných ingrediencií, liečivých rastlín bez obsahu rôznych chemikálii, parabénov, minerálnych olejov, umelých farbív atď.

Takýmto produktom je aj ekologický BB krém s názvom Missha M Signature Real Complete BB Cream SPF 25 PA ++ s obsahom viac ako 50 liečivých bylín, bez 7 iritujúcich látok.

Vhodný na všetky typy pleti.

Priateľ pokožky s komplexom aminokyselín hydratuje, vyživuje a  zároveň vyrovnáva tón pleti. Jemné čiastočky z rastlinných zložiek dokonale priľnú k pleti až 12 hodín denne a vyrovnávajú tak rôzne farebné nedokonalosti. V jednej jemnej vrstve, ktorá dokonale zakryje všetky chyby pleti.

Obsahuje ECO-CERT certifikovaný organický komplex liečivých rastlín bez siedmych iritujúcich látok, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky.

Neobsahuje: Parabény, Minerálne oleje, Chemikálie, GMO (geneticky modifikované organizmy), Triclosan, Benzophenone ...

Nakúpite priamo na www.bbkremy.sk

3 komentárov
silvia

silvia

15.05.2013 18:30

..a kde si mozem tieto kremy objednat ???,

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

18.01.2014 15:03

Tak krémik musí byť ozaj kvalitný, zloženie hovorí same za seba:))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2014 19:18

plus že sú vyrobené z prírodných ingrediencií

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE