IKAROV - Mandľový olej lisovaný za studena

Mandľový olej Ikarov lisovaný za studena je doslova potrava pre telo. Je nabitý nenasýtenými mastnými kyselinami, vitamínom A, E a F. Z minerálov obsahuje draslík, vápnik, horčík a fosfor. No a tieto látky cez kožu docestujú priamo do organizmu, a ten sa vám za to odvďačí vitalitou a krásou. Čo viac po dlhej zime potrebujete?

 

Tak, ako si po sprche natierate na pokožku telové mlieko, skúste mandľový olej. Olej je svojim zložením najbližší ľudskej pokožke, nezanechá na nej pocit mastnoty. Je to ako rituál. Vychutnajte si pritom horkastú a vzrušujúcu vôňu mandlí, ktorá vás uvoľní a zrelaxuje. Nevoniate žiadnu chémiu, len silu prírody. „Ak si na toto zvyknete a pozriete sa na rozjasnenú pokožku, už nebudete chcieť späť telové mlieko,“ povedal JUDr. Dobromir Tabahnev, výhradný dovozca 100 % prírodných prípravkov Ikarov na Slovensko.

 

Pozri aj: 6 vecí, ktoré by ste nemali robiť v posteli!

Mandľový olej lisovaný za studena

Zdroj: Shutterstock®

Spôsob použitia

Tí odvážnejší vyskúšajú mandľový olej aj namiesto denného či nočného krému na tvár, ktorý takisto vyživí pleť. Odstraňuje tmavé kruhy pod očami a zvláčni popraskané pery. Dobrú službu urobí aj po depilácii nôh. V rodine ho využijú ženy, muži i deti. Je vhodný aj na upokojenie kože detí už od dojčenského veku.

 

Odporúčame: Prečo zbierať okrem malín i malinové listy? Pretože sú liečivé!

testovanie - Mandľový olej lisovaný za studena

Zdroj: Shutterstock®

Využitie mandľového oleja v domácej kozmetike sa zďaleka nekončí. Dobre padne pri manikúre i pedikúre. Nohy si vymasírujte olejom, natiahnime si na ne hrubé ponožky a oddychujte. Vyživí a spevní tak nechty na nohách ako aj na rukách. Nezabudnite ani na masáž rúk, po ktorej si môžete tiež nachvíľku natiahnuť bavlnené rukavice.

 

Testovali sme aj: Olej z hroznových jadier - Ikarov

použitie mandľového oleja

Zdroj: Shutterstock®

Napokon olej z voňavých mandlí podporuje rast vlasov, ak si ho dáte ako klasický zábal. Je preto aj súčasťou iného prípravku firmy Ikarov – stimulátora na vlasy.

 

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Stanka Adamčíková

Stanka Adamčíková

24.05.2013 14:11

túto značku registrujem už dlhšie, no nič som od nich ešte neskúšala

Vaše meno:

Danka

Danka

05.06.2013 20:09

Na narozdiel od Stanky túto značku registrujem len odvtedy čo čítam Váš web, kozmetika vyzerá parádne ešte som ale nič neskúšala... :)

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

07.02.2014 09:18

Olejček musí byť naozaj vynikajúci:))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2014 09:49

rastlinný olej má u mňa plus, lebo je to prírodný výťažok a má veľa výhod

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE