IKAROV - Olejový stimulátor

Je to 100 % prírodný prípravok z bulharskej kozmetiky Ikarov. Pozostáva z 300 rokov starej receptúry liečivých rastlín a olejov. Prípravok použite na vlasy pred umytím a nechajte polhodinku pôsobiť.


Výrobca stavil na výťažok z troch zelených byliniek – rebríčka, žihľavy a žeruchy. Základom prípravku je mandľový olej, silný stimulátor rastu, výživy a posilnenia vlasov. Okrem toho obsahuje rozmarínový, levanduľový, bergamotový a ylang-ylangový olej. Rozmarínový olej podporuje rast, levanduľový zabraňuje vypadávaniu vlasov a tvorbe lupín. A zvyšné dva regulujú mastnotu a posilňujú vlasy.


„Olej priamo z fľaštičky nakvapkáte na hlavu, krúživými pohybmi vtierate do korienkov, až kým sa vstrebe,“ povedal JUDr. Dobromir Tabahnev, výhradný dovozca výrobkov z firmy Ikarov na Slovensku. Dobrá je masáž na pokožke hlavy, zlepšuje krvný obeh a výživu vlasových korienkov. „Potom si doprajte na polhodinku zábal, prikryte hlavu igelitovou čiapkou a uterákom. Stimulátor stačí umyť šampónom,“ dodal Dobromir Tabahnev.


Prípravok dostanete v lekárňach. Odporúčaná cena s DPH je 7, 45 eur.

 

Testovali sme: TEST: Prírodná kozmetika Ikarov - Ružová voda

 

aplikácia vlasového oleja

Zdroj: Shutterstock®

Olejová masáž hlavy:

Olejovú masáž s novým vlasovým stimulátorom Ikarov vyskúšala Daniela, ktorá má asi meter dlhé vlasy a pravidelne sa o ne stará. „Po dvoch pôrodoch sa mi vlasy vysušili. Preto pravidelne chodím na vlasové kúry do kaderníctva na Šancovu 38 v Bratislave,“ hovorí Daniela. Tam jej urobili vlasovú masáž s olejom Ikarov, v ktorom podľa vône správne vycítila rozmarínový olej.

 

Okrem neho stimulátor na vlasy obsahuje aj mandľový, levanduľový, bergamotový a ylang-ylangový olej. Výrobca tiež vsadil na osvedčené výťažky troch jarných zelených bylín, a to rebríčka, žihľavy a žeruchy. Vitamínovú bombu Ikarov, ktorá posilnila vlasovú pokožku a vlasové korienky, bolo vidieť. „Mám lesklé a vláčne vlasy,“ hodnotí po kúre výsledok Daniela.

 

Pozri aj: Neberte užívanie probiotík na ľahkú váhu: Riaďte sa našimi radami!

stimulátor na vlasy ikarov

Zdroj: Shutterstock®

Kaderníčka Renáta Balážová zákazníčkam po dlhej zime olejový zábal naozaj odporúča. „Všimnite si, že čínske a vietnamské ženy majú lesklé a zdravé vlasy. Neboja sa olejových zábalov. Vlasy po nich nie sú mastné, iba vyživené,“ hovorí kaderníčka, ktorá strihala aj známe tváre ako je Laci Strike či Anička Táslerová.

 

V kaderníctve sa osvedčil stimulátor od Ikarova. „Ženy, ktoré sme s ním ošetrovali, boli spokojné,“ hovorí kaderníčka Renáta Balážová. Reguluje mastnotu, podporuje rast vlasov, zabraňuje ich vypadávaniu a tvorbe lupín a navyše príjemne vonia.

 

Odporúčame: IKAROV - Mandľový olej lisovaný za studena

 

FOTOGALÉRIA:

1 komentár
Danka

Danka

05.06.2013 20:38

Krásne vlasy... bude na tom aj niečo pravdy ako povedala pani Renátka čínske a vietnamské ženy majú krásne vlasy, na jazykovom pobyte som s jednou bývala na izbe a veru tých olejových flaštičiek na vlasy mala nespočetné množstvo :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE