KOLEKCIA LÍČENIA COLLISTAR TI AMO 500

Projekt Collistar Ti Amo Italia naberá na sile. Teraz na svoju palubu priberá jeden z najrozpoznateľnejších symbolov Talianska: Fiat 500, ikonu medzi automobilmi, sen mnohých fanúšikov od roku 1957.

 

Od svojho vzniku poskytuje Fiat 500 ľuďom na celom svete vzrušujúcu chuť Talianska. Fiat 500 má charakter. Je to majstrovské dielo, ktoré odráža životný štýl svojho jazdca. Po spolupráci s módnym návrhárom Antoniom Marrasom a dizajnovou značkou Kartell predstavuje Collistar na sezónu jar – leto 2016 výsledok svojho doposiaľ najvýznamnejšieho partnerstva: TI AMO 500 je limitovaná edícia líčenia vyjadrujúca ďalší rozmer priemyselnej tvorivosti, spojenie ocele a vášne, motorov a pocitov, chrómu a farby.

 

Fiat 500 a Collistar: dva symboly talianskej dokonalosti spojili svoje sily pre vytvorenie unikátnej, nečakanej a dokonale skutočnej kolekcie líčenia. 

 

 

Odporúčame prečítať: TEST: COLLISTAR - omladzujúci THALASSO TELOVÝ PEELING

KOLEKCIA LÍČENIA COLLISTAR TI AMO 500

Zdroj: Shutterstock®

Ikonická, nezvyčajne bezstarostná kolekcia spája dva zdanlivo protikladné svety veľmi originálnym symbolom: bodkovaným vzorom v žiarivých kovovolesklých farbách. Táto explózia farieb, ženskosti a krásy odráža rovnaké hodnoty, ktorými sa preslávil aj inšpiratívny automobil: umenie Pop Art, sladký život a módu. Fiat 500 je automobil prezrádza mnoho o svojom vlastníkovi, jeho preferenciách a štýle, a zároveň spĺňa celý rad estetických aj kreatívnych požiadaviek, presne tak, ako sú produkty Collistar oknom do pestrofarebnej duše ženy, ktorá ich používa. Nezávislej, optimistickej, prirodzene zvedavej milovníčke krásy... Produkty Collistar a Fiat 500 majú rovnaké publikum, a to je dobrý dôvod nato, aby sa spojili v skvelom projekte: TI AMO 500.

 

 

Odporúčame prečítať: TEST: Collistar - Telová starostlivosť proti celulitíde

KOLEKCIA LÍČENIA COLLISTAR TI AMO 500

Zdroj: Shutterstock®

TI AMO 500 – STROBING LOOK

 

Vyhlásenie lásky značky Collistar k malému autíčku Fiat je zapečatené na balení aj samotnej paletke, ktorá je hviezdnym produktom kolekcie: TI AMO 500 - STROBING LOOK blusher + eye shadows + highlighter. Tvorivosť a technológia sa spájajú v tomto multifunkčnom produkte, ktorý možno použiť ako lícenku, očné tiene aj zvýrazňujúci púder.

 

Výnimočne ľahká, hodvábna textúra a magická farebnosť paletky umožňuje vytvorenie trendového STROBING vzhľadu, najnovšej techniky líčenia, ktorá využíva hru so svetlom a dodáva pleti dojem rozptýleného jasu, výsledkom čoho je jej perfektná žiarivosť. Unikátny zberateľský výtvor prichádza v dvoch farebných verziách: jedna je v tónoch ružovej, druhá v koralových odtieňoch. Obe verzie sú vhodné pre všetky typy pleti, ľahko sa roztierajú a predstavujú nevyhnutnú súčasť vašej letnej kozmetickej výbavy. Umožnia vám vytvorenie veľmi prirodzeného, alebo aj extra výrazného vzhľadu, avšak vždy v sofistikovanej podobe. Paletka je ideálna ako lícenka, pomocou ktorej zvýrazníte a oživíte kontúry tváre, ale môžete ju použiť aj ako očný tieň alebo ako zvýrazňujúci púder. Štýlová pečať autíčka vyznieva extrémne originálne, kým bodkovaný vzor baleniu dodáva ženskosť a evokuje farebnosť produktu v jeho vnútri. Collistar neprestajne rozvíja svoj dizajn a čerpá inšpirácie z okolitého sveta, v tomto prípade na míle vzdialeného od kozmetiky: zo sveta automobilov. Dôkazom toho je aj výsledok v podobe tejto limitovanej edície!

 

 

Odporúčame prečítať: TEST: Collistar - Biorevitalizačný pleťový krém

KOLEKCIA LÍČENIA COLLISTAR TI AMO 500

Zdroj: Shutterstock®

VŠETKY OČI NA MNE

 

Maskara a očná linka - farba pôsobí ako filter na náladu a stimuluje pocity. Platí to aj na maskaru, ktorá bude túto sezónu výraznejšia než kedykoľvek predtým. Farbou sezóny je zelená vo všetkých jej tónoch a zelená farba Collistar má nádych žiarivej a intenzívnej modrej. Take me away je názov nového odtieňa maskary Art Design, ideálnej v kombinácii s očnou linkou trendu. 

 

Professional Eyeliner, spoľahlivá moderná linka s výnimočnou trvácnosťou, vám umožní objavovať nový rozmer vyváženosti, farby a harmónie. Spolu s maskarou vás prenesú na územie, kde žena Collistar, šoférujúc svoj FIAT 500, môže prejaviť svoj pocity a radosť zo života.

 

 

Odporúčame prečítať: TEST: Collistar - Nourishing Anti-Age Oil-Milk

KOLEKCIA LÍČENIA COLLISTAR TI AMO 500

Zdroj: Shutterstock®

Očné tiene - naša žena pevne ovláda svoje kolesá a je spokojná so svojím vzhľadom. Vo svojom Fiate 500 vyzerá neodolateľne a pritom pociťuje nasledovné: ‘vezmi ma preč’, ‘rozžiar ma, ‘naštartuj ma’, ‘nezastavuj ma’. Pocity, ktoré prebudili k životu štvoricu nových očných tieňov v dizajne evokujúcom zvuk motora TI AMO 500. Petrolejový zelený odtieň Take me away sa perfektne kombinuje s odtieňom Dazzle me v perleťovom prevedení hodvábnych očných tieňov Silk Effect Eye Shadow. Kolekcia predstavuje aj dva extrémne perleťové odtiene očných tieňov Wet & Dry Eye Shadow, ružový Turn me on a koralový Don’t stop me, ďalšia nevyhnutnosť pre vaše líčenie počas najbližšej jari a leta. Skvelé na nich je, že ich môžete používať na sucho pre dosiahnutie transparentných žiarivých farieb, alebo navlhčené pre väčšiu farebnosť a dlhotrvácny efekt. 

 

 

Odporúčame prečítať: COLLISTAR - ART DESIGN MASCARA

KOLEKCIA LÍČENIA COLLISTAR TI AMO 500

Zdroj: Shutterstock®

Rúž a lesk - cesta na kolesách živého mestského auta pokračuje úžasným pocitom. Teraz sa pozornosť sústreďuje plne na pery. Naša hviezda hodí rýchly pohľad do spätného zrkadla: jej pery a ich intenzívna žiarivá farba akoby hovorili za ňu. Čo bude lepšie – módny rúž Art Design alebo super žiarivý lesk Gloss Design? Ťažká voľba. Najlepšie bude skúsiť ich oba a meniť si ich podľa aktuálnej potreby. Pre pery, ktoré žiaria ako šperk, je tu rúž Art Design Lipstick v odtieňoch Fuchsia a Coral s perfektne zladenou ceruzkou. Pery okamžite pokryje závoj sýtej krémovej farby, ktorý im dodá objem a vyformuje ich tvar. Vďaka cenným extraktom lesných plodov z pier časom vyhladí linky. Ak potrebujete pery rozžiariť, tak v tom prípade siahnite po hydratačnom krémovom lesku.

 

 

Odporúčame prečítať: TEST: COLLISTAR - omladzujúci THALASSO TELOVÝ PEELING

KOLEKCIA LÍČENIA COLLISTAR TI AMO 500

Zdroj: Shutterstock®

Slečna Collistar dbá o svoju krásu do posledného detailu a svoje nechty si toto leto môže skrášliť výnimočne ostrými farbami laku s chrómovým efektom v zlatom, modrozelenom a fuksiovom odtieni. Pretože jej cieľom je zaujať. Koralový odtieň na druhej strane lepšie vyznie v klasickom objemnom a žiarivom prevedení laku Gloss Nail Lacquer Gel Effect, ktorý je mimoriadne žiarivý, trvácny a vďaka špeciálnej technológii vytvára 3D objemový a gélový efekt. Aj nechty hrajú toto leto svoje žiarivé predstavenie. 

 

KOLEKCIA LÍČENIA COLLISTAR TI AMO 500 DOSTUPNÁ V SIETI PARFUMÉRIÍ FAnn

 

 

FOTO GALÉRIA:

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

15.03.2016 21:26

zaujimava kozmetika, pre mna neznama

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.04.2016 13:15

vzhľad je perfektný! :) páčia sa mi veľmi

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

03.06.2016 08:37

Mala som možnosť vyskúšať lak na nechty.. Vydržal cca 3 dni

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE