LANVIN prichádza s limitovanou vôňou ÉCLAT D’ARPÈGE

LANVIN prichádza s limitovanou vôňou ÉCLAT D’ARPÈGE. 

 

Najúspešnejšia vôňa módneho domu Lanvin, Éclat d’Arpège, odhaľuje svoju novú podobu v limitovanej edícii Tropical Flower, ktorá omamuje zmysly a láka na tropickú cestu do ďalekej zeme vychýrenej luxusnou prírodou a pestrosťou živých farieb. 

 

Odetý v ilustrácii inšpirovanej džungľou, flakón vône Éclat d’Arpège Tropical Flower preberá dizajn modernej potlače, ktorá je v súčasnosti absolútne trendy. Zelené listy a popínavá rastlina obklopujúca okrúhly ikonický tvar odhaľuje fialkastú tekutinu ako odkaz na jeden z najdominantnejších tónov vône, fuksiu. Dva prepletené prstene okolo hrdla flakónu symbolizujú posvätné puto dvojice, ktorú charakterizuje bezpodmienečná vzájomná láska. Uzáver je korunkou flakónu v delikátnej podobe ružového kamienka evokujúceho zakázané ovocie. Vonkajšie balenie s motívmi palmových listov a exotických kvetín upozorňuje na neodolateľne tropickú verziu vône Éclat d’Arpège.

 

Kompozícia vône ÉCLAT D’ARPÈGE

Vzrušujúci kokteil vonných zložiek vám rozbúši srdce. Ikonická vôňa je dokonalým kokteilom návykových a neodolateľných tónov. Už od prvého stretnutia vo vás vzbudí dojem jemnej a živej vône. Je v nej obsiahnutá sviežosť orgovánovej zelenej a búrlivosť lístkov sicílskeho citrónu. V srdci skrýva saténovú jemnosť kvetov vistérie, nežnú ľahkosť lístkov zeleného čaju, zamatové vzrušenie z kvetov broskyne, veľkorysú zmyselnosť červenej pivónie a dychtivú neviazanosť čínskeho osmanthusu. Biely libanonský céder, sladké pižmo a vzácna ambra odhaľujú svoju lahodnú zmyselnosť, tak nežnú a zahaľujúcu. Vôňa zanecháva úžasnú stopu, ktorá pozdvihuje telo aj myseľ.

 

Môže ťa zaujať aj: Nová vôňa LANVIN Modern Princess

Lanvin Éclat d’Arpège Tropical Flower

Zdroj: Shutterstock®

Limitovaná edícia vône Lanvin Éclat d’Arpège Tropical Flower dostupná v sieti parfumérií FAnn od septembra 2017.

7 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

07.08.2017 08:18

Eclat od Lanvinu je brutálne krásna vôňa... jemná a svieža..... nuž a táto novinka, bude asi niečo podobné... určite by sa mi páčila...

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

07.08.2017 14:51

Neviem aká je vôňa, podľa zloženia zaujímavá, no naisto viem, že flakónik je krásny a zaujímavý. Rada by som privoňala :)

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

07.08.2017 17:42

pekný flakón a vôňa podľa popisu tiež vyzerá dobre ...

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

07.08.2017 18:52

krásne balenie, hneď by som ju darovala..

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

10.08.2017 14:21

túto značku poznám, mám vyskúšanú, určite aj táto novinka bude perfektná

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

11.08.2017 13:49

vôňa je úžasná

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

29.12.2017 13:47

krásny flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE