MÁJOVÁ PREDZVESŤ LETA!

Vedeli ste, že mesiac máj je pomenovaný podľa gréckej bohyne plodnosti, ktorá sa nazýva Maia? V bežnom živote máj považujeme skôr za mesiac lásky, aj keď Valentín prináleží februáru.

 

Prečo pre nás práve máj symbolizuje ten najkrajší cit, aký vôbec v živote môžeme zažiť? Možno preto, že piatemu mesiacu v roku bol pridelený smaragd a práve ten je emblémom lásky a úspechu, a možno preto, že vtáčiky ľúbezne štebotajú, slniečko krásne hreje a láska je takpovediac „vo vzduchu“.

 

Či je to už tak, alebo onak, druhého mája sa začína v poradí siedma kampaň ORIFLAME nabitá energiou ako nikdy predtým. Poďte si s nami prezrieť úžasné novinky z radov kvalitnej švédskej kozmetiky určené nielen na jarné radovánky :).

 

Odporúčame tiež:  STE PRIPRAVENÉ NA SENZÁCIU?

oriflame novinky katalog 7

Zdroj: Shutterstock®

DOVOLENKOVÁ KRÁĽOVNÁ

 

Je štatisticky dokázané, že väčšina z nás sa chystá na letnú dovolenku... Či už to bude cesta autom, lietadlom alebo iným dopravným prostriedkom, vo väčšine prípadov bude cieľom osviežujúce more.

 

Kolekcia doplnkov Breezy je určená presne na dobrodružstvo do slnkom zaliatej exotiky. Zlatistá Taška Breezy sa stane vašou najlepšou priateľkou na cestách – zbalíte si do nej všetky doklady, kozmetickú taštičku a všetko čo potrebujete mať poruke. A keď nastane večer a vy potrebujete módny doplnok do mesta alebo na romantickú pobrežnú prechádzku, stačí z nej všetky nepotrebnosti vybrať a nechať ju dokonale doladiť váš outfit. Pre oživenie zvoľte Pareo Breezy a uviažte si ho podľa uvádženia. Či si ho dáte okolo pása, krku alebo na vlasy, je jedno. Budete neprehliadnuteľnou! 

 

Odporúčame tiež:  S ORIFLAME ZAŽIARITE AKO SLNKO. POZRITE SA, AKO!

oriflame novinky katalog 7

Zdroj: Shutterstock®

Kolekcia Breezy ďalej ponúka farebný šperkový set v podobe náhrdelníka, setu nášníc, setu náramkov a prsteňa. Na nudné a smutné farby zabudnite. Doplnky sú žlté, oranžové, biele, čierne, a teda také veselé, ako sa len dá. Stačia vám jednoduché jednofarebné šaty a máte vyhraté.

 

Odporúčame tiež: TEST: Ceruzka na oči The ONE Smokey od Oriflame

oriflame novinky katalog 7

Zdroj: Shutterstock®

KVETINOVÁ VÍLA

 

Po máji nás čaká prvý letný mesiac, no nepredbiehajme, ešte stále je tu nádherná rozkvitnutá jar a tú by mali sprevádzať ľahké kvetinové vône.

 

Aj preto miesto novinky v našich prírodných vôňach zastáva tentoraz Toaletná voda White Lilac, v ktorej sa spájajú prekrásne tóny bieleho orgovánu, zelených listov a tajomného skrutca. Staňte sa aj vy žiarivou jarnou vílou, dotýkajte sa bosými nôžkami rannej rosy v rozkvitnutej záhrade a vytvorte si okolo seba nádherný orgovánový závan.

 

Odporúčame tiež: TEST: Oriflame - The ONE Volume Blast - Zhusťujúca špirála

 

Všetky novinky kampane 7 nájdete

na www.oriflame.sk alebo priamo v katalógu.

 

5 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

12.05.2016 07:13

verím v tom, že tento mesiac je naozaj pomenovaný po bohyni polodnosti, a zadarí sa nám...

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.05.2016 07:31

celkom pekna dovolenkova kolekcia od Oriflame

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

14.05.2016 22:39

je to pekná kolekcia

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

19.05.2016 21:53

Tá voňavka je best.

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

02.06.2016 21:48

Krásna kolekcia :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE