MASCARA med - dodá riasam objem, farbu a stimuluje ich rast

Ak existuje jeden kozmetický produkt, na ktorý sa spoliehame, je to bezpochyby mascara. Tá prostredníctvom niekoľkých ťahov dotiahne celý look do dokonalosti.

 

Preto niet pochyb o tom, že perfektná mascara je najlepšou priateľkou každej ženy a pokiaľ ide o ponuku, tak je naozaj bohatá. Rozhodne máme z čoho vyberať. K dispozícii sú mascary na oddeľovanie, dĺžku, objem atď. Samozrejme k tomu sú prispôsobené aj samotné kefky riaseniek, ktorých výber je rovnako neohraničený. A navyše, vybrať si môžete medzi klasickou a vodeodolnou mascarou, rovnako ako aj medzi čiernou a rôznymi ďalšími farebnými prevedeniami.

 

Perfektná každodenná mascara, by rozhodne nemala zaťažovať riasy, nemala by ich zhlukovať a mala by byť efektívna. Preto často hľadáme takú, ktorá má brilantnú kefku na presnú definíciu každej riasy.

 

Testovali sme: PHARMATHEISS - Elixir na stimuláciu rastu rias

 

MASCARA med - dodá riasam objem, farbu a stimuluje ich rast

Zdroj: Shutterstock®

MASCARA med – horúca novinka na trhu

Moderný komplex účinných látok v MASCARA med riasenke, dodá vašim riasam zamatové tmavočierne tónovanie a intenzívne ich bude ošetrovať. Navyše táto mascara sa postará aj o stimuláciu rastu rias, pretože obsahuje zložky podporujúce rast.

 

MASCARA med riasam poskytuje:

  • Intenzívnu farbu
  • Objem bez zlepenia
  • Stimuluje ich rast

 

Naneste na spodné aj vrchné riasy. Na optimálne oddelené riasy pohybujte kefkou pri nanášaní diagonálne cikcakovým pohybom. Na stimuláciu rastu rias používajte denne. Večer odstráňte pomocou odličovača očí.

 

Riasenka je dostupná na e-shope www.naturprodukt.sk

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

28.04.2017 15:01

zišla by sa

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

28.04.2017 17:26

už málo používam mascaru, zo zdravotných dôvodov

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

29.04.2017 08:13

Mam uz oblubenu spiralu....ale na to, aby som ju vedela ohodnitit si ju musim kupit.... a mozno bude este lepsia ako ta co pouzivam

Vaše meno:

Natália Homolová

Natália Homolová

14.05.2017 08:09

Wau skusila by som ju ,spirala je zaklad :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE