Max Factor uvádza nový kompaktný bronzing

Max Factor uvádza nový kompaktný bronzing, ktorý sa opiera o technológiu pečeného púdru bohatého na jemné pigmenty a minerálne púdre. Jeho zloženie sa s ľahkosťou rozplýva na pleti a prirodzene dotvára jej tón. Bez ohľadu na ročné obdobie si teraz ženy môžu dopriať prirodzený jas s efektom opálenia za pár sekúnd. 

 

Cieľom Max Factor bolo vytvoriť produkt s jednoduchým použitím pre nádherné opálenie po celý rok. Profesionálni vizážisti sa často zdôverovali s informáciami, ako náročne primiešavajú bronzing do tmavších make-upov, aby vytvorili prirodzený opálený efekt. Teraz majú ženy k dispozícii výborné riešenie v jednom kroku. Max Factor Bronzer sa zľahka rozplynie na ich make-upe a vytvorí žiarivý jas, po akom túžili. 

 

Stella Maxwell a kompaktný bronzing

Stella Maxwell, svetoznáma supermodelka z Nového Zélandu, ktorá nedávno podpísala spoluprácu so značkou Max Factor si nový bronzing zamilovala. „Keďže často predvádzam bielizeň, mám rada žiarivý jas pleti. Myslím si, že každá žena sa cíti o trochu lepšie, keď je opálená. Bronzing vám môže dodať zdravý, krásny a hrejivý vzhľad, takže je skvelé mať ho poruke kedykoľvek v roku.“ 

 

Odporúčame navštíviť: Jedinečné miesta: Krajinný reliéf v Gansu a Chameral

Max Factor kompaktný bronzing

Zdroj: Shutterstock®

Ikonický púder Max Factor Créme Puff plnil 60 rokov funkciu dotvorenia vzhľadu. Créme Puff, Créme Puff Blush a nový Max Factor Bronzer sú súčasťou jednej kolekcie a využívajú rovnaké jemné čiastočky. Nový bronzing tak nadväzuje na slávne dedičstvo púdru Créme Puff. Tento pečený minerálny púder sa s ľahkosťou rozplýva, pričom vytvára dokonalý opálený vzhľad, ktorý nie je ani príliš lesklý, ani príliš matný. A keďže je vrstviteľný, je vhodný aj pre tie najsvetlejšie tóny pleti. Bohatý na pečené minerály, nový Max Factor Bronzer sa ľahko nanáša a vytvára dokonalý jas bez škvŕn a rozdielov v tóne. 

 

Novinka Max Factor Bronzer dostupná v sieti parfumérií FAnn od augusta 2017.

8 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.08.2017 06:54

vyzerá pekne

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

12.08.2017 08:56

Používam bronzer,tento vyzerá dobre..

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

12.08.2017 09:13

bez bronzeru ani na krok.... mam doma aj tri... a tato novinka bude stvrta... tak krasne bronzer zvyrazni a zjednoti farbu tvare... tato novinka bude urcite super... max factor znacka ma nikdy nesklamala

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

12.08.2017 16:13

Používala som bronzer- príležitostne, potom som ho nejako odsunula nabok. Je čas ho vytiahnuť a oprášiť, som totiž strašne bledá..

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

12.08.2017 18:50

zišiel by sa...

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

12.08.2017 20:12

značka Max Factor ma nikdy nesklamala

Vaše meno:

Jana Uhrová

Jana Uhrová

13.08.2017 10:19

broznzer krásne zvýrazní tvár, tento vyzerá úžasne

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

06.05.2018 17:07

vyzerajú pekne

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE