NA NEZABUDNUTEĽNÉ LETO!

Opäť prišla tá najteplejšia časť roka, na ktorú sa každý z nás teší počas sychravej jesene, pridlhej zimy aj premenlivej jari. Dni sa predlžujú, sukničky sa skracujú a ženy (aj muži) odhaľujú zo dňa na deň viac a viac pokožky. Áno, prišlo leto, ktoré znamená neskutočnú energiu, a bola by škoda jej nenačerpať čo najviac.

 

Milé dámy, užívajme si túto magickú časť roka, ktorá sa o niekoľko mesiacov vytratí... Vyberme sa na výlet, na kúpalisko, na romantickú prechádzku s polovičkou alebo na letnú terasku s kamoškami a prírode dovoľme, aby na nás zanechala stopu prirodzenej krásy. Líčenie preto použime iba ako čerešničku na torte :). Heslo tohto leta znie: „Netrávme pred zrkadlom viac času, ako je skutočne nutné!“

 

 

PRAVÁ VÔŇA ŽENY

 

To, ako voniame, je veľmi dôležité, a to najmä v lete, kedy potrebujeme prenikavú vôňu, plnú života a energie! Keďže sa naša stálica medzi vôňami Volare už dlhé obdobie teší veľkej popularite, inšpirovala sa ňou aj naša novinka.

 

Odporúčame tiež: TEST: Oriflame - masky na pleť Love Nature

Parfumovanej vody Volare Forever

Zdroj: Shutterstock®

Užívajte si spolu s nami prekrásne tóny Parfumovanej vody Volare Forever a akordov nežných bielych ruží, sladkých letných malín a lahodných mandlí v cukre. Túto úžasnú súhru vytvoril skvelý parfumér Vincent Schaller, ktorý sa inšpiroval veľkolepou kyticou vzácnych bielych ruží Taifu. Nádhera a elegancia nesrší len zo samotnej parfumovanej vody, ale aj z krásneho flakónu v tvare ruže. S vôňou prichádza na horúce letné dni aj osviežujúci Guľôčkový antiperspiračný dezodorant Volare Forever, ktorý je takisto novinkou kampane 9 Oriflame.

 

Odporúčame tiež:  TEST: Oriflame – Špirála Hypnotic Depth a Lak na nechty Pure Colour

oriflame letne novinky

Zdroj: Shutterstock®

BOHYŇA TOHTO LETA

 

Sú úžasne ľahké, neuveriteľne trendy a dokážu sa pretransformovať až na 7 rôznych štýlových podôb. Neviete o čom je reč? Predsa o našich Multifunkčných letných šatách univerzálnej veľkosti, ktoré si počas horúcich letných dní jednoducho zamilujete najmä pre ich jednoduchosť. Noste ich s ramienkami alebo bez nich, ako sukňu, alebo si nimi zahaľte ramená za chladnejšieho večera... Pri tomto fialovom skvoste opäť platí pravidlo: „Fantázii sa medze nekladú!“ Nájdete ich v katalógu číslo 9 Oriflame a môžete tieto šaty získať za polovičnú cenu, tak neváhajte ani sekundu :).

 

Viac letných trendov nájdete na www.oriflame.sk alebo v aktuálnom katalógu.

 

Odporúčame tiež: TEST: Špirála Very Me Extenda Colour od Oriflame

2 komentárov
Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

15.06.2016 09:42

Tie biele ruže znejú super.. Určite sa na ňu pozriem :)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

27.06.2016 14:20

:)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE