NAUREUS.sk: Vyberáme pre vás len tie najlepšie prírodné produkty

Naureus nie je len obyčajný e-shop. Naureus je obchod, na ktorý sa môžete obrátiť s dôverou a vedomím, že všetky produkty, ktoré v ňom nájdete, sú vybrané precízne a s láskou. Navyše sú prírodného pôvodu, čo je pri dnešnej záplave chemikálií veľké plus. 

 

Okrem toho, že majú 15-ročnú skúsenosť v obchode, pozerajú v prvom rade na maximálnu spokojnosť zákazníkov.

 

To je práve ten dôvod, pre ktorý sme si istí, že si v ňom určite nájdete všetko, čo potrebujete. Naureus je jednoducho synonymom ZDRAVIA. Prírodná kozmetika, zdravá výživa, výživové doplnky a eko drogéria čakajú len na vás. Dokonca už aj v ich predajni v Ružomberku. :)

 

Odporúčame: Je instantná káva tvojím denným spoločníkom? Rozlúč sa s ňou!

eshop s kozmetikou

Zdroj: Shutterstock®

Prečo Naureus?

Odpoveď je jednoduchá. Sami môžeme len potvrdiť, že ich interakcia so zákazníkmi je maximálne rýchla, ústretová a príjemná. Ich profesionálny prístup plný pozitívnej  a príjemnej komunikácie zaručujú príjemnú skúsenosť s nákupom, čo dokazuje aj fakt, že sa stali finalistami súťaže Shop roku 2015 a 2016 v kategórii kozmetika. Okrem viac ako 9000 rôznych produktov ponúka NAUREUS.sk aj množstvo výhod. Jednou z nich je napríklad aj výnimočný VIP Naureus Club.

 

Chýbajú vám pri niektorých produktoch podrobné informácie? Nám tiež! Naureus tento problém vyriešil úplne jednoducho. Slovo transparentnosť im nie je cudzie, a tak pri ich produktoch nájdete dôkladné popisy. Väčšina produktov má certifikát, ktorý zaručuje prírodné zloženie výrobku. Pokiaľ by vám aj chýbali nejaké informácie alebo máte ďalšie otázky, môžete sa na nich kedykoľvek obrátiť.

 

Presvedčili vás naše slová? Navštívte ich e-shop a presvedčte sa, že Naureus je skutočne synonymom zdravia. Už teraz sa môžete tešiť na všetky testy ich produktov, zaujímavé články a atraktívne súťaže, ktoré vám spoločne prinesieme!

 

Pozri aj: Šťava z goji bobúľ: Pre toto ju rozhodne musíš vyskúšať!

4 komentárov
Marika Michálková

Marika Michálková

09.11.2017 13:46

Krásna predajňa, vyzerá ,že majú skvelý výber ;)

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

09.11.2017 20:43

počujem o nich prvýkrát

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 20:10

nepoznám ich - až teraz

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

19.12.2017 10:07

juj, škoda že bývam tak ďaleko.... ale našťastie v dnešnej dobe nie je problém si niečo objednať cez internet.... krásny obchodík

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE