Nebeská dokonalosť TianDe – spoznaj svet neobmedzených možností

Už ste určite postrehli, že na KAMzaKRÁSOU.sk začali pribúdať testy na kozmetiku TianDe. Bolo by preto načase, si čo-to o tejto kozmetike povedať. Mnoho z nás sa s touto kozmetikou doposiaľ nestretlo  a dokonca, niektoré ste o nej ani nepočuli. Tak prečo sme sa rozhodli tieto produkty odskúšať a napísať vám o nich?

 

Kozmetika TianDe nie je žiadnym nováčikom na našom trhu. O našu krásu a zdravie sa stará už viac ako päť rokov. TianDe je pôvodom mandarínska fráza, ktorá v preklade znamená „nebeská dokonalosť“. Je spojením vedomostí z dávnej čínskej medicíny a najnovších vedeckých poznatkov a technológii. 

 

Pozri aj: TEST: tianDe šampón a balzam na vlasy Zlatý zázvor

 

tianDe kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

V Číne sa začal písať príbeh tianDe

Čína patrí medzi krajiny, ktoré majú ohromnú zásobu starobylých receptov, podľa ktorých sa vyrábajú mnohé prípravky s využitím exotických rastlín. Dnes, všetky tieto znalosti staré viac ako 5000 rokov, nám umožňujú pripravovať zaujímavé produkty pre starostlivosť o pleť, vlasy, pokožku tela, ale tiež aj doplnky, ktoré sa starajú o naše zdravie a prispievajú k celkovej pohode.

 

Čínske bylinky sú vo svete vysoko cenené liečivé suroviny, ktoré sa využívajú pre našu krásu a rovnako aj pre naše zdravie. Existuje vyše 170 druhov čínskych bylín, ktoré tvoria hodnotné dedičstvo. Práve preto sa tradičná čínska medicína stala základom každého produktu a prípravku tianDe.

 

Odporúčame: TEST: Telové mlieko s morskými riasami značky tianDe

prírodná kozmetika tianDe

Zdroj: Shutterstock®

Láska a príroda je základom každého produktu

Vraví sa, že láska ide cez žalúdok, no v tomto prípade – láska ide cez prísady. Každá bylinka, ktorá je vypestovaná v panenskej prírode Altaje dostáva to, čo potrebuje a hlavne je zbieraná v období jej najväčšieho rozkvetu – teda v období, kedy má najväčšiu liečivú silu. Bylinky sú následne spracované tak, aby sa zachovali svoje jedinečné účinky a vlastnosti. 

 

Cosmeceuticals - spojenie kozmetiky a liečiv

Produkty spoločnosti tianDe nie sú len obyčajnými produktami. Spájajú v sebe hneď niekoľko vlastností, vďaka ktorým si ich obľúbili milióny ľudí po celom svete, vrátane nás. Obsahujú biologický aktívne zložky, ktoré umožňujú obsiahnutým zložkám dostať sa do hlbších vrstiev pokožky a vyživovať ju z vnútra. V porovnaní s bežnými prípravkami, tieto obsahujú oveľa viac aktívnych zložiek s vyššou koncentráciou, čo v konečnom dôsledku prispieva k viditeľnejším a dlhodobejším zmenám.

 

Od bežných liečiv dostupných, napríklad v lekárni, sa produkty tianDe líšia tým, že ich môžete používať dlhodobo a nepotrebujete na ne žiaden lekársky predpis, ako to zväčša býva u niektorých prípravkoch.  

 

Testovali sme: tianDe Prírodný antiperspirant a Deodorant s rozprašovačom

 

Prečo práve nebeská dokonalosť?

Hlavne preto, lebo každý jeden produkt je výnimočný svojim zložením, kvalitou a účinnosťou. V ponuke nájdete široké spektrum kozmetiky pochádzajúcej z východu a to nielen pre dámy, ale aj pre pánov. Táto kozmetika poskytuje záchrannú ruku pri dermatologických problémoch, pri zdravotných problémoch a pomáha k celkovej harmónii organizmu ako celku.

 

Produkty tianDe predstavujú rokmi overenú kvalitu. Naplňujú svet láskou a krásou, pričom je vytváraná harmónia dokonalého a krásneho sveta. Sveta neobmedzených možností – sveta TianDe. 

 

Produkty od značky tianDe si môžete zakúpiť na www.tiandekozmetika.sk.

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

1 komentár
Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.12.2017 19:41

pár výrobkov som už mala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE