NIVEA Hairmilk - nový rad vlasovej kozmetiky

NIVEA Hairmilk - nový rad vlasovej kozmetiky spája dve doteraz nespojiteľné veci.

 

„Poskytuje hĺbkovú regeneráciu bez toho, aby následne boli vlasy spľasnuté a zaťažené,“ vysvetľuje Marion Deter z vedeckého laboratória NIVEA. „Produkty z novej kolekcie Hairmilk sú viac než bežné regeneračné šampóny a kondicionéry. Je to vlasová starostlivosť ušitá na mieru typu vašich vlasov,“ hovorí Marion Deter. „Jemné vlasy vyžadujú úplne iný prístup než vlasy hrubé a nepoddajné. A to nielen od kaderníka, ale i pri pravidelnom umývaní.“

 

Dokonalá regenerácia bez zaťaženia

 

Ak máte suché a poškodené vlasy, potom sa vám najskôr stáva, že po použití regeneračných prípravkov sú vlasy občas spľasnuté a zaťažené. S produktmi radu NIVEA Hairmilk k tomu ale nedôjde. Základom ich zloženia sú mliečne proteíny, teda prírodné látky, ktoré prenikajú hlboko do vlasov a posilňujú ich zvnútra. Vďaka nim sú vlasy pružné a hladké na dotyk. Okrem toho výrobky radu Hairmilk obsahujú i Eucerit®, špeciálne vyvinutý v laboratóriách NIVEA. Ten priľnie k povrchu vlasov, vyplní menšie povrchové trhliny, a chráni tak vlasy pred vonkajšími vplyvmi. Vlasom tiež dodá krásny lesk.

 

Odporúčame aj: NIVEA: Vypĺňajúce perlové sérum Cellular Anti-age

NIVEA Hairmilk - nový rad vlasovej kozmetiky

Zdroj: Shutterstock®

Perfektná starostlivosť na každý deň

 

Produkty z radu NIVEA Hairmilk poskytujú hlbokú, účinnú, a napriek tomu jemnú starostlivosť, ktorá vlasom navracia život. Vlasy získajú späť svoj lesk a pružnosť, sú hebké a hladké od korienkov až ku končekom. „Zákazníčky potvrdzujú, že zmenu cítite na dotyk a vidíte na prvý pohľad už po prvom použití,“ dopĺňa Marion Deter. Produkty Hairmilk navyše nedráždia a nevysušujú pokožku hlavy ani pri každodennom používaní.

 

Ušité na mieru práve vašim vlasom

 

Tak ako sa od seba líšia vlasy jemné, normálne a hrubé a nepoddajné, tak by sa mala líšiť i starostlivosť o ne. Najmä ak sú suché a poškodené. Prečo? Pretože sa od seba líšia svojou štruktúrou, fyzikálnymi vlastnosťami, a teda i tým, ako na regeneračnú starostlivosť reagujú. Aby bola skutočne účinná, musí byť vyvinutá špeciálne pre konkrétnu vlasovú štruktúru. Inak vám vlasy veľmi rýchlo spľasnú a budú ťažké a bez života. Rad NIVEA Hairmilk preto ponúka presne cielenú starostlivosť pre normálne, jemné a hrubé, nepoddajné vlasy. V ponuke nájdete ošetrujúci šampóny a kondicionéry. Normálne a jemné vlasy môžete ošetrovať i pomocou Regeneračného bezoplachového kondicionéru.

 

Testovali sme: TEST: Nivea - čistiaca pleťová starostlivosť

NIVEA Hairmilk - nový rad vlasovej kozmetiky

Zdroj: Shutterstock®

Regeneračný bezoplachový kondicionér

 

Nemusíte ho oplachovať a výsledok je okamžitý. Regeneračný bezoplachový kondicionér suché a poškodené vlasy nielen ošetruje, ale zároveň sa postará i o ich styling. Spája to najlepšie z ošetrujúcich i stylingových prípravkov: vlasy ošetruje do hĺbky, uľahčuje ich rozčesávanie, posilňuje ich, hydratuje, chráni pred teplom (napríklad z kulmy) a navyše im dodáva objem a lesk. Výhodou je i jednoduchá aplikácia. Vďaka ľahkému zloženiu ho môžete naniesť na vlhké i suché vlasy, tie potom upraviť, ako ste zvyknutá, a vyraziť.

 

Perfektný styling na 24 hodín

 

Vaše vlasy budú vďaka tejto unikátnej starostlivosti perfektne držať – bez toho, aby boli akokoľvek zaťažené a spľasnuté. Obsiahnutý Panthenol vlasy naopak regeneruje a posilňuje. Každý vlas je vyživený zvlášť. Vďaka tomu budú vaše vlasy žiarivé, chránené pred vonkajšími vplyvmi a pružné. A to nie iba na pár hodín, ale celý deň.

 

Testovali sme tiež: TEST: Nivea - šampón a kondicionér pre namáhané vlasy

NIVEA Hairmilk - nový rad vlasovej kozmetiky

Zdroj: Shutterstock®

Hold milovanej a obľúbenej vôni

 

Rad Hairmilk odkazuje na viac než 100-ročnú históriu vlasovej starostlivosti NIVEA. Prvý produkt určený na starostlivosť o ženské vlasy NIVEA zákazníčkam ponúkla už v roku 1912 a volal sa… Hairmilk. Nový rad mu vzdáva hold. A na to najlepšie z dedičstva NIVEA odkazuje nielen modrým obalom, ale i typickou vôňou, ktorú milujú generácie našich zákazníkov.

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

4 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

01.04.2017 19:28

mám rada Nivea kozmetiku, zvlášť vlasovú

Vaše meno:

Veronika Jakubičková

Veronika Jakubičková

16.04.2017 15:15

kozmetika Nivea je moja obľúbená takže už sa teším ako vyskúšam tieto novinky

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

07.05.2017 14:55

Vôňa nivey je výborná, nevtieravá, veľmi ju mám rada.

Vaše meno:

Vlasta Mäsiarová

Vlasta Mäsiarová

26.07.2017 16:02

rada by som tuto kozmetiku vyskusala, mam presne take vlasy....

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE