Nová vôňa pre ženy HUGO Woman

Žena HUGO je priekopníčka, ktorá radšej vedie, ako nasleduje, koná s vášňou pre všetko výnimočné vo všetkom, čomu sa venuje. Je to žena, ktorá sa chopí života a všetkých ponúkaných  príležitostí. Originalita pre ňu znamená veľa: rada prekvapuje. Je jedinečná: svojím charakterom, štýlom, aj vôňou, ktorá ju povzbudzuje žiť život podľa vlastných pravidiel. Je tou, ktorá nastavuje formu. A ostatné sa jej chcú podobať. Pre najväčšiu spomedzi individualistiek existuje len jediná voľba: HUGO Woman, voňavá inovácia, ktorá jej umožňuje nosiť ju vlastným spôsobom. 

 

Hlava

Zrelé černice a povzbudzujúce talianske mandarínky doplňuje bylinná horská čerstvosť himalájskej červenej trávy. Počiatočné tóny vône evokujú pocit pozdvihnutia, dobrodružstva a čara nového zážitku.  

 

Srdce

Jazmín s výrazne ovocnou tmavou slivkou sprevádza záhadná elegancia kosatca a korenistá, dymová intenzita indického čierneho čaju. 

 

Základ

Základ prináša odhalenie: príťažlivé drevité tóny santalu popretkávaného s cédrom zahrieva zmyselne ženská ambra. Výsledok je strhujúci: kompozícia je sýta, krémová a intenzívna, obohatená o moderný šarm.  

Hugo woman

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 11:07

pekné elegantné :) poteší každú dámu :)

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

20.02.2018 12:58

pekný flakon aj vôňa :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE