Novinky od Mary Kay: Sviežosť ukrytá v starostlivosti o pleť a telo

Mary Kay uvádza na trh novinky pre dokonalú starostlivosť o pleť, telo a úchvatné líčenie na každú príležitosť.

 

Rýdzi vitamín C pre vašu pleť - TIME WISE® AKTIVÁTOR S VITAMÍNOM C

 

Spoločnosť Mary Kay ako prvá prináša na trh revolučnú inováciu v starostlivosti o pleť. Technológiu, ktorá dodáva pleti čistú silu vitamínu C v podobe malého rozpustného štvorčeka. Je taký malý, že sa vojde akurát na špičku prsta a taký silný, že pleťovému séru dodá super silu s množstvom ďalších benefitov. Rozjasňuje pleť, zjednocuje tón a redukuje jemné aj hlbšie vrásky. Jednoducho v dlani aktivujte jeden štvorček niekoľkými kvapkami vody. Akonáhle sa vám štvorček na dlani rozpustí, stane sa z neho svieži a účinný elixír čistého vitamínu C, ktorý vaše sérum premení na mnohonásobne účinnejšiu zbraň v boji so starnutím pleti. 

 

Testovali sme: Mary Kay Clear Proof hĺbkovo čistiaca maska a štetec

KOLEKCIA SATIN BODY

Zdroj: Shutterstock®

KOLEKCIA SATIN BODY - Dokonalý wellness vo vašej kúpeľni

Rozmaznávajte svoju pokožku výživnými účinkami bambuckého masla. Nová kolekcia obsahuje kompletnú starostlivosť o pleť – Sprchový gél, Revitalizačný peeling a Hodvábny telový peeling, ktoré sú obohatené o sviežosť bieleho čaju a citrusov. Extra dávku hydratácie si môžete dopriať s telovým krémom s bambuckým maslom v limitovanej edícii, navyše s obohateným zložením o mangové maslo, slnečnicový olej a olej z marhuľových jadier. Vychutnajte si každodennú starostlivosť ako v exotických kúpeľoch a získajte pocit jemnej a vyživenej pokožky.  

CHROMAFUSION OČNÉ TIENE

Zdroj: Shutterstock®

CHROMAFUSION OČNÉ TIENE - Líčenie, ktoré bude večer vyzerať rovnako dokonale ako ráno

Predstavte si tie najúžasnejšie očné tiene, odolné a s dlhodobým farebným efektom. Sú to očné tiene založené na novej technológii ChromafusionTM od Mary Kay, ktorá umožňuje v jednom prípravku kombinovať intenzívne farby a trvácne zloženie. Vďaka tejto technológii sú jemne namleté pigmenty v každom tieni obalené hodvábnou vrstvou krému. Očné tiene majú jemnú a ľahučkú textúru, ktorá umožňuje rovnomernú aplikáciu. Krásne splynú s pokožkou a uchovávajú si intenzitu po dobu 12 hodín*. Vychutnajte si farby života so 17 odtieňmi, ktoré odolajú všetkým výzvam toho najnáročnejšieho dňa.

 

*Na základe výsledkov 12-hodinovej nezávislej klinickej štúdie, v ktorej si 27 žien jedenkrát aplikovalo Mary Kay ChromafusionTM Očné tiene. 

 

Zaujme ťa: TEST: Mary Kay Kolekcia štetcov na oči

4 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

02.02.2018 07:28

v týchto zamračených a usmoklených dňoch dobre padne domáci wellness s takou skvelou telovou kozmetikou a na konci týždňa sa to ráta dvojnásobne

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

03.02.2018 16:29

Lákavé novinky, ďakujem za tip!

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

04.02.2018 20:22

brala by som

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

04.02.2018 22:36

zaujímava a lákava kozmetika

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE