Pozývame vás: Celodenná vzdelávacia konferencia DERMA FORUM 2018

Derma Forum – konferencia pre tých, ktorí chcú vedieť viac! Kozmetická vzdelávacia konferencia DERMA FORUM je projekt, zameraný predovšetkým na vzdelávanie kozmetických profesionálov, ale je tu aj pre všetkých kozmetických fanúšikov, ktorí sa radi informujú o novinkách v starostlivosti o svoju krásu.

 

Ponúkne objektívne a zaujímavé informácie z oblasti kozmetiky a ďalších súvisiacich sfér. Myšlienka akcie vznikla na základe potreby rozšíriť povedomie ľudí o kozmetike a pridať statusu kozmetičky vážnosť, ktorú si zaslúži. Aj naša redakcia sa veľmi rada zúčastní tejto výnimočnej konferencie. S kým sa stretneme 19. apríla 2018?

 

Odporúčame: Prekvapia ťa: Tu sú najlepšie zaujímavosti o ženských prsiach

kozmetická konferencia

Zdroj: Shutterstock®

Vzdelávajme sa celoživotne!

Celoživotné vzdelávanie je pre rozvoj človeka veľmi dôležité a iné to nie je ani v kozmetickej oblasti. O to je to dôležitejšie, ak nás kozmetika dokonca živí. Vedieť si vybrať z množstva informácií, ktorými sme dennodenne zahrnutí, nie je vôbec ľahké. Značky sa predbiehajú v tvrdeniach o výnimočnosti produktov, každý sa zdá jedinečný a bežní ľudia sú z toho zmätení alebo začnú tieto informácie ignorovať.

 

Okrem pútavých prednášok na tieto a mnohé iné témy bude, na spestrenie, návštevníkov čakať aj predajná výstava vo vystavovateľskej sekcii, kde bude možnosť zoznámiť sa s kozmetickými značkami a produktami.

 

Posuňte seba a svoju kozmetickú profesiu ďalej a príďte sa vzdelávať, vymieňať si skúsenosti a stráviť príjemný deň s ľuďmi z vašej brandže!

 

Na prednáškach, v rámci tejto konferencie, prioritne zameraných na odbornosť, získate mnoho užitočných informácií z oblastí, ako kozmetické účinné látky, legislatíva, nové trendy v ošetreniach a marketing.

 

Konferencia sa uskutoční 19. 4. 2018 v Bratislave, Biznis centrum Technopol, v čase od 9:00 – 16:30.

 

Viac informácií získate na www.dermaforum.sk, prípadne na Facebooku: TU.

 

Pozri aj: Zahoď žehličku na vlasy do koša! Skús prírodné vyrovnanie vlasov

vzdelávacia kozmetická konferencia

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

01.04.2018 08:15

pre mňa zaujímavá téma, mrknem na stránku, super

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

02.04.2018 20:51

toto môže byť zaujímavé, iste tam bude veľa noviniek...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE