Prírodná sibírska zubná pasta: Zmrazí i vybieli ti úsmev?!

Umývanie zubov je jedným z prvých návykov, ktoré si osvojujeme už v detstve. No aj napriek tomu, že si zuby umývame minimálne dvakrát denne, väčšina z nás tento úkon nerobí správne. Preto sa na našich zuboch usádza zubný plak, ktorý prispieva k odhaleniu zubných krčkov, a to zase spôsobuje vypadnutie zubov. Zubný plak tiež môže prispieť k vzniku zubného kazu, v dôsledku čoho sa návšteve zubného lekára nevyhneme.

No vedeli ste, že sa naše zuby líšia svojím tvarom a veľkosťou v závislosti od toho, kde sa v ústnej dutine nachádzajú? Tieto rozdiely nie sú len tak dané prírodou. Pomáhajú nám žuť jedlo, ale aj hovoriť zreteľne a napodobňovať rôzne zvuky. V poslednom rade naše zuby „rysujú“ samotnú tvár, ktorej dodávajú tvar a kontúry.

Mať krásny, zdravý a žiarivý úsmev je v dnešnej dobe na nezaplatenie. Štatistiky totižto uvádzajú, že čoraz väčšie množstvo detí (ale aj dospelých jedincov) navštevuje zubného lekára v dôsledku zubného kazu. Preto je okrem správnej techniky čistenia zubov dôležité vybrať si správnu zubnú kefku a rovnako aj zubnú pastu, ktorá bude váš chrup ochraňovať a rozžiari ho.

Odporúčame: Vieš, čo pomáha na vypadávanie vlasov? Toto si možno netušila

Prírodná sibírska zubná pasta – SIBÍRSKA PERLA

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Prírodná sibírska zubná pasta – SIBÍRSKA PERLA

Pri výbere zubnej pasty mnohí sledujú jej zloženie. Odborníci totižto kedysi tvrdili, že najlepšie zubné pasty sú tie, ktoré obsahujú fluorid, pretože ten je pre zdravý chrup veľmi potrebný. Niektorí však vyberajú zubné pasty podľa ich chuti. Ak je osvieženie dychu a zároveň vyčistenie zubov od zubného plaku tým, čo hľadáte práve vy, tak SIBÍRSKA PERLA vás osvieži svojou mätovou príchuťou.

Zubná pasta obsahuje biely íl, ktorý pomáha zubom bojovať so zubným plakom. Na druhej strane morská soľ posilňuje zuby, zatiaľ čo organický extrakt z hamamelu, extrakt zo schizandry, extrakt z ľubovníka a divoké sibírske byliny podporujú bielenie zubov a rovnako zabezpečujú svieži dych.

Prírodná sibírska bieliaca zubná pasta – ČIERNA NOC

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Prírodná sibírska bieliaca zubná pasta – ČIERNA NOC

Zuby ako perličky! Aj po tomto mnohí v dnešnej dobe túžia. Krásne biele a žiarivé zuby sú navyše znakom toho, že sa o svoj chrup vhodne staráte. Zatiaľ čo najjednoduchšie je sadnúť do zubárskeho kresla a nechať si vybieliť zuby za nemalé peniaze, existujú aj iné spôsoby, ktoré sú k zubom šetrnejšie.

ČIERNA NOC obsahuje aktívne uhlie, ktoré patrí medzi najvyužívanejšie bieliace prírodné prostriedky obsiahnuté práve v zubných pastách. Aktívne uhlie bezpečne bieli a leští zubnú sklovinu. Aktívnemu uhliu je vysoko nápomocný prírodný bieliaci komplex, ktorý zjemňuje farbu skloviny a obnovuje prirodzenú belosť zubov. Morská soľ zabraňuje rastu baktérií a pomáha posilňovať sklovinu. Táto zubná pasta má predovšetkým bieliace účinky, no samozrejme prispieva k odstráneniu zubného plaku a k dôkladnému čisteniu zubov.

Prírodná sibírska zubná pasta – ZAMRZNUTÉ BOBULE

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Prírodná sibírska zubná pasta – ZAMRZNUTÉ BOBULE

Chladivé a miestami až pálivé zubné pasty nie sú vhodné pre každého. Niektorí ľudia im totižto nedokážu „prísť na chuť“ a jednoducho ich extrémne mentolové zloženie im nevyhovuje. Ak máte aj vy radi jemnejšiu chuť zubnej pasty, tak ZAMRZNUTÉ BOBULE sú pre vás stvorené.

Zubná pasta disponuje veľmi príjemnou chuťou, ktorá zaisťuje dlhotrvajúci komfort pre vaše zuby a ďasná. Aj napriek svojej jemnej chuti dokáže osviežiť váš dych, ktorý ostane mrazivo čerstvý. Zubná pasta je k zubom ohľaduplná a šetrná – zuby jemne čistí a odstraňuje z nich zubný plak. Obsahuje extrakt z divokého sibírskeho jalovca, organický brusnicový olej, extrakt severskej morušky a výťažky z malín.

Prírodné sibírske zubné pasty nájdete v ponuke na naturasiberica.sk

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

30.11.2019 06:27

Mať krásny, zdravý a žiarivý úsmev je na nezaplatenie.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

01.12.2019 12:11

rada skúšam nové zubné pasty

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

30.12.2019 18:17

Tak toto je veľké plusZubná pasta je k zubom ohľaduplná a šetrná – zuby jemne čistí a odstraňuje z nich zubný plak.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE