Vitabrid C¹²: Objav revolučný spôsob využitia vitamínu C!

Vitajte vo svete Vitabrid C12! Predstavujeme vám jedinečný produkt na trhu:  Vitabrid C12 FACE Brightening.  Vitabrid laboratóriá dokázali obrovský technologický pokrok. Vynašli spôsob, ako stabilizovať vitamín C, čím ho môžeme dostať do najhlbších častí pokožky. Postupné uvoľňovanie vitamínu C takto trvá až 12 hodín. 

Odteraz dokážeme blahodarné a ničím nenahraditeľné schopnosti vitamínu C využiť aj pre našu pleť. To doposiaľ nebolo možné, nakoľko je vitamín C na vzduchu nestály.

Vďaka Vitabrid tak máme zdravú pleť bez vrások a pigmentových škvŕn na dosah ruky. Navyše sú produkty ocenené najprestížnejšími oceneniami. Čo viac si môžeme priať?

Odporúčame: Prečo je vitamín C nevyhnutnosťou pre naše vlasy?

účinky vitamínu C

Zdroj: Shutterstock®

sérum s vitamínom C

Zdroj: Shutterstock®

Vitabrid CG, hlavná zložka Vitabrid C12 produktov, dokáže akumulovať a zachovať účinný vitamín C v minerálnych vrstvách, šetrných voči pokožke. Akonáhle produkt aplikujeme na pokožku, dôjde k uvoľneniu aktívneho vitamínu C. Vitamín C je pre náš organizmus nenahraditeľný, vďaka jeho silným antioxidačným účinkom. V prípade pôsobenia na pleť môžeme pozorovať aj jeho anti-aging a protizápalové účinky. 

Bude sa ti páčiť: Vieš, aké sú účinky biotínu? Doplň si cenný vitamín krásy aj ty!

šampón s vitamínom C

Zdroj: Shutterstock®

Unikátna technológia

Doposiaľ však nebola vyvinutá technológia, ktorá by dokázala zabezpečiť jeho prísun a dlhodobé pôsobenie v pleti. Príčinou je ľahká oxidovateľnosť vitamínu C pri kontakte so vzduchom, slnkom alebo vlhkosťou. Taktiež je obtiažne jeho prenikanie cez lipidovú membránu. Vitabrid však vyvinuli unikátnu technológiu a tak môžeme očakávať nasledovné výsledky:

  • zdravá a rozjasnená pleť
  • vyhladzovanie vrások
  • pevná pleť
  • omladenie pokožky

Znie to sľubne, však? Viac informácií o tomto zdravom zázraku nájdete na www.vitabridc.sk.

1 komentár
Zuzana Szocsova

Zuzana Szocsova

29.11.2018 20:45

o ucinkoch c vitaminu na plet som uz velakrat pocula... krem urcite stoji aspon za vyskusanie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE