VÔŇA DYLAN BLUE od VERSACE

„Dylan Blue je esenciou moderného muža Versace. Je to vôňa plná charakteru a individuality, vyjadruje mužnú silu a jeho charizmu. Páči sa mi, akým spôsobom preberá tradičné tóny a robí ich modernými a celkom sviežimi, tak dnes ako aj do budúcna.” Donatella Versace

 

 

VÔŇA

 

Fougère vôňa. Vysoko svojrázna kompozícia s drevitou arómou, ktorá sa opiera o unikátne vlastnosti vzácnych prírodných zložiek a molekúl najnovšej generácie. Nové, výnimočné kvality prírodného citrusu, bergamotu a grapefruitu sa spájajú s modernými náznakmi figového listu pre podnietenie prenikavej stredomorskej sviežosti.

 

Akvatické tóny prepožičiavajú citrusovým tónom hĺbku a harmonizujú ich. Lístky fialky s dávkou čierneho korenia ponúkajú ďalší druh mužnej dimenzie. Ale sofistikované a inovačné drevité tóny ambroxu, papyrusu a organického pačuli formujú silné, pulzujúce srdce. Príjemné fazuľky tonky, vzácny šafran a dotyk živice vyvolávajú dojem hrejivej zmyselnosti. Vo finále sa objavuje pižmo novej kvality doplnené minerálnymi akcentmi pre intenzívny a zvodný charakter vône.   

 

 
Odporúčame prečítať: Versace Vanitas EdT
VÔŇA DYLAN BLUE od VERSACE

Zdroj: Shutterstock®

FLAKÓN

 

Nadčasový flakón vyvoláva pozornosť vizuálnou kombináciou žiarivo modrej farby a zlatých doplnkov. Je ochrancom pánskej vône, ukrýva všetky jej vzácne tóny. Línie flakónu sú čisté, doplnené ikonickým symbolom medúzy príznačným pre Versace. Dizajn využíva maľované sklo na interpretáciu modrej farby, ktorá je opäť pripomienkou Stredozemného mora a stredomorskej kultúry: modernej, sviežej, prenikavej, intenzívnej, dômyselnej a zmyselnej.  

 

SORTIMENT

 

  • Toaletná voda 30 ml
  • Toaletná voda 50 ml
  • Toaletná voda 100 ml
  • Voda po holení 100 ml
  • Balzam po holení 100 ml
  • Tuhý dezodorant 75 ml
  • Parfumovaný kúpeľový & sprchový gél 250 ml

 

 

Odporúčame tiež: Versace Eros Pour Femme

VÔŇA DYLAN BLUE od VERSACE

Zdroj: Shutterstock®

NOVÁ VÔŇA DYLAN BLUE BY VERSACE DOSTUPNÁ V SIETI PARFUMÉRIÍ FAnn OD SEPTEMBRA 2016.

2 komentárov
Dana Kobíková

Dana Kobíková

25.09.2016 13:51

Krásny flakónik už len ovoňať

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

05.01.2018 10:53

krásny flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE