YVES SAINT LAURENT LES SAHARIENNES

Yves Saint Laurent uvádza LES SAHARIENNES - prvý patentovaný rozostrovací balzámový púder s dotykom slnka. Vhodný pre kontúrovanie i na celú tvár pre kompletný efekt opálenia. 
Nové unikátne zloženie prekrýva nedokonalosti, vyhladzuje pleť a zvýrazňuje slnečný jas pokožky.

LES SAHARIENNES má unikátnu textúru. Nie je to ani balzam, ani púder. Je vysoko koncentrovaný, no napriek tomu je ľahký ako pierko a po nanesení sa mení z balzamu na optický púder.

ysl

Zdroj: Shutterstock®

Výsledkom je žiarivý efekt, ktorý nedokonalosti prekryje nádherným ľahučkým filmom. Zloženie obsahuje zmes éterických olejov, ktoré sa po nanesení vyparia a na pokožke zanechajú iba matný bronzový povrch, ktorý pleť zdokonalí a zakryje rozšírené póry. 

ysl

Zdroj: Shutterstock®

Má inovatívny aplikátor s dvoma rôznymi koncami pre dva rôzne výsledky líčenia. Pre kontúrovanie s dotykom slnka použite stranu so štetcom. Zvýrazníte tak rysy tváre, vytvoríte jasnejšiu štruktúru a obtiahnete kontúry. Pokiaľ však túžite po celkovom prirodzenom opálení, použite stranu s hubičkou. Nanášajte jemnými pohybmi od stredu tváre smerom von. Môžete i vrstviť a dosiahnete tak efekt rozjasnenia a rozostrenia.

yves-saint-laurent

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

31.03.2015 19:50

balenie aj vnútro je čistý luxus :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

24.08.2015 18:49

luxusná paletka....

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE