TEST: Avon Glow – Lícenka s rozjasňovačom a bronzové guľôčky

Mnohokrát vidím na uliciach krásne ženy a dievčatá. Majú pekne nalíčené oči, pery, avšak stále im niečo chýba. Chýba im sviežosť a zdravé zafarbenie lícnych kostí. Podľa mňa, make-up bez líčok je, ako keď si na oči nanesiete očné tiene a zabudnete na špirálu.

 

Možno je to iba môj subjektívny pocit, ale mne príde takéto líčenie nedokončené. Obzvlášť vtedy, keď má slečna či žena bledú pleť, ktorá často ešte viac zbledne po nanesení make-upu. Keďže jar pomaly naberá na obrátkach a tomu by sme mali prispôsobiť aj naše líčenie v sviežich farbách, predstavíme si ideálnych pomocníkov do dnešných dní. Bude ním Lícenka s rozjasňovačom a bronzové guľôčky od Avonu z kolekcie Avon Glow. 

 

Takýto pomocníci v mojej kozmetickej výbave nemôžu nikdy chýbať. Už zopárkrát sa mi stalo, že som sa ráno ponáhľala na autobus a až v ňom som si uvedomila, že som sa síce nalíčila, ale zabudla som na líčka. A potom ma to celý deň štvalo. Niečo podobné, ako keď si nenanesiem parfum :-)

 

 

Odporúčame prečítať: Toaletný parfum Avon - Beautiful Butterfly

gulocky

Zdroj: Shutterstock®

Poďme najskôr ku bronzovým guľôčkam. Guľôčky sú balené do tmavohnedého priehľadného balenia, ktoré sa dá odšraubovať. Po odbalení vás privíta biely penový kryt, ktorý drží guľôčky, aby sa po otvorení nerozsypali. Ja som testovala guľôčky v odtieni Warm. 

 

 

Odporúčame prečítať: Avon Anew Clinical - Spevňujúce liftingové sérum Infinite Lift

gulocky nahlad

Zdroj: Shutterstock®

Ide o kombináciu tmavohnedých a krémových farieb. Guľôčky sa na pleť aplikujú jednoducho. Stačí po nich štetcom zopárkrát prejsť a jemne naniesť na lícne kosti. Výsledný odtieň guľôčok na pleti je veľmi prirodzený a vašim líčkam dodajú akoby opálený vzhľad. Výdrž jedného balenia guľôčok je hádam nekonečná, takže ak hľadáte spoľahlivý bronzer, môžete po ňom smelo siahnuť. :-)

 

Druhým produktom sú líčka z rovnakej kolekcie. Ide o malú guľatú paletku, ktorá je v strede priehľadná, a tak máte možnosť vidieť odtieň, ktorý sa v nej skrýva. Ja som mala možnosť otestovať odtieň Medium bronze. 

 

 

Odporúčame prečítať: Avon – Fixačný sprej na make-up

licenka

Zdroj: Shutterstock®

Ide o kombináciu tehlovo-červenej a krémovej farby, pričom krémová farba plní funkciu rozjasňovača. Myslím si, že táto paletka je praktická, a to najmä z toho dôvodu, že máte bronzer a rozjasňovač v jednom. Nemusíte si ich teda nosiť v taštičke zvlášť.

 

Odtieň bronzeru je na moju pleť príliš tmavý, a preto ho nanášam na líčka naozaj iba v malom množstve, nad ktoré nanesiem aj štipku rozjasňovača. Ani k tomuto typu bronzeru nemám žiadne výhrady, pretože plní svoju funkciu tak, ako plniť má. 

 

 

Odporúčame prečítať: Avon LUXE - paletka tieňov

licenka nahlad

Zdroj: Shutterstock®

Záverečné hodnotenie: Oba produkty odporúčam a sú ideálne najmä do letných dní, avšak nebojte sa ich používať ani na jar.

 

Guľôčky sú o trochu menej praktické pri nosení v kabelke, vhodnejší je vtedy paletkový bronzer, ale myslím, že na vašom kozmetickom stolíku oba spoľahlivo nájdu svoje uplatnenie. :-)

 

 

Odporúčame prečítať: Avon Planet Spa - India Intensity

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Máte skúsenosti s bronzermi od Avonu?

 

Vyskúšali ste už niečo z kolekcie Avon Glow? 

5 komentárov
Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

29.03.2015 01:19

od Avonu mám rozžiarujúce guličky a tie krásne rozjasnia pleť :)

Vaše meno:

Janka Bániková

Janka Bániková

29.03.2015 12:17

krásna recenzia a plne súhlasím s názorom, že nestačí mať krásne namaľované oči, pery, ale treba dodať líčeniu "šťavu" cez krásne a žiariace líčka :)

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

31.03.2015 19:45

tie perličky sú nesmrteľné :D

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

15.05.2015 19:29

Davám za pravdu Monika roky rokúce ich používam

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 09:09

pekné odtiene

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE