Zimné rozmaznávanie sa s novými telovými mliekami od Ziaja

Pokožke tela by sme sa mali venovať minimálne tak ako pleti. To, že ju pod šatami nevidieť, ešte neznamená, že si nezaslúži adekvátnu starostlivosť. Túto zimu sa môžete rozmaznávať s novými luxusnými telovými mliekami od Ziaja - s proteínmi hodvábu, s proteínmi kašmíru, arganovým olejom a ceramidmi.

 

Aj keď si to možno neuvedomujeme, pokožka reaguje veľmi citlivo na každú zmenu teploty. Keďže počas zimy trávime viac času v uzavretých miestnostiach, pokožka je vystavená častým prechodom z vykúreného a suchého prostredia do chladnejšieho. Studený dážď, mokrý sneh, štipľavý mráz, či ostrý vietor, to všetko sú neduhy zimy, ktoré narúšajú jej štruktúru. Na druhej strane, tak ako aj my, ľudia, sme počas zimy unavenejší a lenivejší, tak je aj pokožka.

 

Mazové žľazy, ktoré sa v nej nachádzajú pracujú pomalšie, v dôsledku čoho klesá produkcia lipidov. To má za následok stenčovanie prirodzeného ochranného filmu, čím pokožka stráca svoju prirodzenú hydratáciu a elasticitu. Preto by mala byť starostlivosť o pokožku počas zimných mesiacov intenzívnejšia.

 

Odporúčame prečítať: Vianočné balenia kozmetiky Ziaja pre nežné pohlavie...

telove-mlieka-ziaja-nove

Zdroj: Shutterstock®

Túto zimu si môžete pokožku rozmaznať štyrmi novými luxusnými telovými mliekami od Ziaja. Už na prvý pohľad dopĺňa ich elegantný dizajn bohaté zloženie – novinka obsahuje telové mlieko  s proteínmi hodvábu a bambuckým maslom, mlieko s proteínmi kašmíru a bambuckým maslom a telové mlieko s arganovým olejom. Rad dopĺňa telové mlieko s ceramidmi. Prípravky sa vyznačujú znamenitou krémovou konzistenciou, príjemnými vôňami a silnými hydratačnými vlastnosťami. Sú určené pre každého, koho trápi suchá a málo pružná pokožka. Oceníte aj praktický pumpičkový dávkovač a ich veľké 400-mililitrové balenia vám možno vydržia aj viac ako len jednu zimu. 

 

Viac informácií nájdete na: www.ziaja.sk

ziaja-nove-telove-mlieka

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Gabriela Diheneščíková

Gabriela Diheneščíková

19.11.2015 11:49

tieto mlieka som ešte neskúšala, no od tejto značky som mala deodorant a bola som s ním spokojná

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

20.11.2015 10:22

páči sa mi balenie, ale ešte som žiadne neskúšala

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

18.12.2015 15:57

so ziajou som mimoriadne spokojná ale toto som ešte neskúšala...

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2016 20:38

Ziaja,ty ma stale prekvapujes

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE