TEST: Labello - Intenzívna starostlivosť na pery

Pery potrebujú špeciálnu starostlivosť, pretože pokožka na perách je iná ako na zvyšku tela. Je extrémne tenká a citlivá. Starostlivosť o pery ich udržiava, vyživuje a keď je to potrebné, obnovuje ich pôvodný prirodzený stav. Je dôležité udržiavať pery hydratované a ochránené pred počasím a vonkajšími vplyvmi. Starostlivosť o pery to spĺňa, a navyše lieči už existujúce poškodenia pier.

 

Vďaka novým balzamom - intenzívnym starostlivostiam na pery, budú mať vaše pery postarané o extra hydratáciu, ochranu proti popraskaniu a poškodeniu vplyvom vonkajších faktorov.

 

Testovali sme aj: Labello - Milk and Honey

labello

Zdroj: Shutterstock®

Labello - Original

 

Intenzívna starostlivosť Labello® Lip Butter s bambuckým maslom a mandľovým olejom poskytuje perám 12-hodinovú hydratáciu, ošetruje ich a prepožičia im rozmaznávajúcu arómu. Dodáva perám intenzívnu hydratáciu a zanechá ich nádherne hebké. Užite si starostlivosť, ktorá sa roztápa na vašich perách.

 

 

Testovali sme aj: balzam na pery FRUITY SHINE WATERMELON

 

 

Vanilla & MacadamiaVanilla & Macadamia

 

Intenzívna starostlivosť Labello® Lip Butter Vanilla & Macadamia s bambuckým maslom a mandľovým olejom poskytuje perám 12-hodinovú hydratáciu, ošetruje ich a prepožičia im vanilkovo-orieškovú arómu. Dodáva perám intenzívnu hydratáciu a zanechá ich nádherne hebké. Užite si starostlivosť, ktorá sa roztápa na vašich perách.

balzam-na-pery-labello

Zdroj: Shutterstock®

Labello sa snažilo byť inovatívne a tak na pulty predajní pribudli malé balzamy v plechovkových baleniach. Nádobka, je malá, avšak v sebe ukrýva skutočne bohatú nádielku balzamu.  Obsah mnou testovaných starostlivostí na pery je 16,7 g. Hoci to možno značka myslela dobre, podľa mňa je balenie menej praktické ako klasické vysúvacie.  Prečo? Pretože balzam sa musí teraz nanášať prstom, takže je to o dosť menej hygienickejšie ako keby sa balzam vysúval.

 

Labello treba určite pochváliť za parfumáciu produktov - jemná, príjemná charakteristická vôňa pre každý jeden balzam poteší všetky čuchové bunky. Konzistencia balzamov je príjemná - krémovito-maslová. Na pery sa nanáša ľahko, a ihneď po nanesení vďaka obsahu bambuckého masla a mandľového oleja ich nádherne zjemní. Po pár minútach sú pery vláčne a hydratované. Pocit suchých pier neucítite niekoľko hodín. Za mňa určite odporúčam vyskúšať!

labello

Zdroj: Shutterstock®

6 komentárov
Lucia Vajsová

Lucia Vajsová

30.11.2015 18:11

Pokukujem po nich už dávno, ale zatiaľ som nikde nevidela kokosovú príchuť- keď ju objavím, isto bude môj ;)

Vaše meno:

Romana Fabianova

Romana Fabianova

11.12.2015 17:43

Vyskúšam, ke'd objavím v obchode...možno konkurencia Eos balzamom?

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

20.12.2015 21:03

ten vanilkový mňam :)

Vaše meno:

Iveta Sýkorová

Iveta Sýkorová

24.12.2015 23:59

Labelo patrí medzi moje obľúbené značky balzamov, ale toto maslo som ešte nemala možnosť vyskúšať. Musím však priznať, že "nemusím" balzamy, ktoré treba nanášať prstom....preferujem formát tyčinky.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.12.2015 16:19

už som rozhodnutá, že si do drogérky pôjdem kúpiť

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2016 14:52

moja dcera velmi oblubuje balzamy na pery,urcite bude mat aj toto Labello

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE