Japonské umenie - šialené festivalové riasy

Každej žene bola do vienka daná nespokojnosť. Rozhodne to je pravda. Nikdy nie sme spokojné s tým, čo nám príroda nadelila.

 

Veď napríklad, keď máme kučeravé vlasy – tak by sme chceli mať rovné a naopak. Rovnako to platí aj v prípade dekoltu, výšky a zastavíme sa aj u rias. Nie všetky máme krásne, dlhé, husté riasy ako bábiky. Preto siahame po prostriedkoch, ktoré nám takéto riasy vytvoria. 

 

Skvelým príkladom sú umelé riasy. Riasy od výmyslu sveta sa najnovšie rozrástli o kreatívne riasy japonskej umelkyne Miyuki. Tá začala vytvárať prepracované umelé riasy, ktorými môžete ozvláštniť svoj pohľad na festivaloch či maškarných večierkoch.

 

Netradičné festivalové riasy

Takéto riasy pozdvihnú vzhľad make-upu nositeľa a sú akousi čerešničkou celého kostýmu. Ak sa vám nechce zapodievať s tvorbou nejakého uleteného make-upu, tak stačí, že si nalepíte tieto riasy a o výsledný vzhľad je postarané. Má to však jeden háčik, tieto riasy zatiaľ nie sú nikde dostupné, len v Japonsku. Avšak je otázkou času, kedy sa začnú objavovať aj na našom trhu.

 

Odporúčame prečítať: Brow Carving – úprava obočia, ktorá ho pozdvihne o úroveň vyššie?

2 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

31.05.2017 13:33

Ako recesia je to dobré. Ale čo to urobí s vlastnými riasami?

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

31.05.2017 21:05

ako umenie áno, inak nenositeľné

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE