VIDEO: Kozmetická páska na očné tiene a linky – dokáže skutočne uľahčiť líčenie?

Nie nadarmo sa hovorí, že tréning robí majstra, a to platí aj v prípade líčenia a make-upu. Nie je bežné, aby si niektorá z nás na prvý pokus vzala do rúk očné tiene a štetec a ihneď vyčarovala perfektné profesionálne líčenie. Česť výnimkám, no väčšinou to takto nefunguje. Úspech v make-upe vyžaduje nielen kvalitné nástroje, ale predovšetkým prax a pravidelné opakovanie.

Našťastie, dnes už existujú rôzne pomôcky, ktoré majú za cieľ uľahčiť líčenie očí a tváre a prípravu make-upu. Jednou z týchto inovácií sú aj kozmetické lepiace pásky na make-up, ktoré sa využívajú najmä pri aplikácii očných tieňov alebo liniek. Rozhodli sme sa ich preto otestovať!

Kozmetické lepiace pásky na očný make-up sú vytvorené presne na to, aby pomohli dosiahnuť ostré a čisté línie pri používaní očných tieňov a liniek. Táto pomôcka je neoceniteľná pre ženy, ktoré bojujú s presnou aplikáciou očného make-upu. Pásky sú navrhnuté tak, aby boli šetrné k pokožke okolo očí a aby sa dali ľahko odstrániť bez poškodenia už aplikovaného make-upu alebo pokožky.

Niekedy sú priehľadné, inokedy majú rôzne farby či vzory. Ich použitie je jednoduché. Pred nanesením make-upu ich nalepíte na želané miesto, aplikujete tieň alebo linku a po skončení líčenia pásku jemne odstránite. Ako však tieto pásky reálne fungujú v praxi? Na to sa spolu pozrieme vo videu!

Zisti vo videu, či stojí za to skúsiť pásky na očné tiene:

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE